داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
راهکارهای طلایی جهت شاد زیستن+اینفوگرافیک
کد مطلب: ۶۰۶۴۸
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
حتما دیده اید انسان هایی را که همیشه لبخند به لب دارند و شاد هستند. شادی نیاز به تمرین دارد شما هم می توانید انسانی شاد و با نشاط باشید فقط کافی است راهکارهای زیر را به کار ببندید.
راهکارهای طلایی جهت شاد زیستن+اینفوگرافیک
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: شاد و خوشحال بودن در تمامی مراحل زندگی هنری است که وجود آن به انسان کمک می‌کند سلامت روان بهتری داشته باشد.

شاد بودن و شاد زندگی کردن یکی از عوامل مهم پیشگیری از ابتلا به اختلالات روان‌شناختی است. در واقع، شادی حالتی هیجانی است که نشانگر میزان رضایتمندی فرد در زمینه های مختلف به ویژه زمینه های روانی است.

هنگامی که انسان شاد است برخی مناطق مغز او تحریک می شود و ترشح برخی هورمون ها از جمله سروتونین و نوراپی نفرین و دوپامین در بدن افزایش پیدا می کند.

شاد بودن و شاد زندگی کردن و روی خوش نشان دادن به زندگی و مقابله با مشکلاتی که در زندگی برای هر فردی به وجود می آید از ارکان سلامت روان محسوب می شود.

با توجه به این که شادی حالتی روانی است که پس از برآورده شدن خواسته های انسان ایجاد می شود و شامل میزان عاطفه مثبت و رضایتمندی فرد است، بنابراین برای این که بتوانید شاد باشید 10 راهکار طلایی  را در قالب اینفوگرافیک برای شما آماده کرده ایم که از نظر می‌گذرانید.

 راهکارهای طلایی جهت شاد زیستن+اینفوگرافیک

 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :