داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
کسایی‌پور: عربستان رقیب سمجی برای ماست/ نگرش سرمربی مهم‌ترین آیتم برای دعوت از بازیکنان است
کد مطلب: ۷۲۱۶۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴
سرمربی تیم بسکتبال مس گفت: عربستان و سوریه هرگز برای ما رقبای سختی نبوده‌اند، اما عربستان همیشه تیم تلاش‌گری بوده و رقیب سمجی برای آسمان‌خراش‌های ما محسوب می‌شود.
کسایی‌پور: عربستان رقیب سمجی برای ماست/ نگرش سرمربی مهم‌ترین آیتم برای دعوت از بازیکنان است
به گزارش اوشیدا ؛ محمد کسایی‌پور، سرمربی تیم بسکتبال مس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره شرایط برگزاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: لیگ امسال با فرمت جدید و خاصی برگزار شد و شرایط سختی در بعد تمرین و مسابقات وجود داشت. تا الان بازی‌های خوبی برگزار شده و فکر می‌کنم برگزاری لیگ اقدام خوبی بود.

وی در ادامه افزود: به هرحال شرایط بیماری کرونا و قرنطینه روی کیفیت لیگ اثرگذار بوده اما برای اظهارنظر و ارزیابی دقیق‌تر باید صبر کنیم تا اردوی تیم ملی به پایان برسد و لیگ مرتب برگزار شود تا عیار واقعی تیم‌ها مشخص شود.

سرمربی تیم مس در خصوص نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسابقات لیگ عنوان کرد: نظارت بر رعایت و اجرای پروتکل‌ها باید متمرکز باشد تا شائبه‌های عدم توجه به تمهیدات بهداشتی در لیگ پیش نیاید. تست‌های کرونا باید مستمراً به شکل متمرکز گرفته شود تا تعداد مبتلایان در تیم‌ها شدت نگیرد. تلاش جامعه بسکتبال بر این است که با دقت، هماهنگی و رعایت پروتکل‌ها به سلامتی بازیکنان و مربیان آسیبی نرسد و کیفیت لیگ هم حفظ شود.

کسایی‌پور به لیست جدید تیم ملی بسکتبال نیز اشاره داشت و بیان کرد: شناخت مربیان از بازیکن، مهم‌ترین معیار برای تعیین لیست تیم ملی‌ست و تلاش کادرفنی تیم ملی هم بر انتخاب بهترین بازیکنان استوار است. برخی بازیکنان هم به ناچار از لیست مدعوین بیرون می‌مانند اما مهم‌ترین مسئله همان نگرش سرمربی تیم ملی به بازیکن است و این موضوعات در همه‌جای جهان وجود دارد، مربی شاید به چند بازیکن خوب اعتقادی نداشته باشد و آن‌ها در برنامه‌های او جایی نداشته باشند.

سرمربی تیم مس در مورد ارزیابی‌اش از شرایط تیم ملی بسکتبال در آستانه مسابقات پیش‌رو تاکید کرد: عربستان و سوریه هرگز برای ما رقبای سختی نبوده‌اند، اما عربستان همیشه تیم تلاش‌گری بوده و رقیب سمجی برای آسمان‌خراش‌های ما محسوب می‌شود. گرچه ما تاکنون دربرابر این دو تیم به مشکلات بزرگی برخورد نکرده‌ایم اما به هر حال ممکن است شرایط تقابل با تیم قطر هم پیش بیاید و اذیت شویم. سوریه بازیکنان تبعه آمریکایی دارد و شاید این مسئله کار ما را کمی سخت کند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark