داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زابل در شب به تاریکی می رود؛
معابر تاریک وهزار و یک دردسر
کد مطلب: ۷۲۸۹۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
برخی از خیابان های زابل به دلیل عدم روشنایی معابر در تاریکی فرو می رود.
معابر تاریک وهزار و یک دردسر
به گزارش اوشیدا؛ یکی از مهمترین مشکلات شهروندان در زابل خاموشی برخی از معابر این شهر است که در هنگام شب باعث دردسرهایی از جمله سر خوردن در جوب آب را به همراه دارد.

از طرفی به وسیله رانندگان خشمگین خیابان های زابل این روزها به قدری نا امن شده است که نمی توان به رفت و آمد در آن اعتماد چندانی کرد لذا روشنایی معابر در این معابر یک امر ضروری محسوب می شود.

عبدالله سارانی یکی از ساکنین شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: بسیاری از معابر زابل در تاریکی مطلق به سر می برد که در هنگام شب مشکلاتی را برای شهروندان به وجود می آورد.

وی افزود: تاریکی معابر به اندازه ای است که حتی در برخی از اوقات هنگام پیاده روی به درخت های کاشته شده غیر استاندارد در معابر برخورد می کنیم.

سارانی بیان کرد: این در حالی است که این معابر دارای لامپ است اما در بسیاری از شب ها روشن نمی شوند.

در همین رابطه موسی خمری شهردار شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روشنایی به بسیاری از معابر با همکاری اداره توزیع برق در زابل بازگشته است.

وی افزود: از جمله اقداماتی که در این خصوص شهرداری انجام داده است می توان به روشنایی پارک های محله ای اشاره کرد.

شهردار زابل ادامه داد: تعمیر و راه اندازی پرژوکتورهای سه خیابان نیز در روزهای گذشته انجام شده است تا شهروندان برای تردد دراین مسیر ها مشکلی نداشته باشند.

خمری تصریح کرد: هنمچنین در بسیاری از معابر پر تردد نیز مواردی که مربوط به شهرداری بوده است را تعمیر و مجدداً راه اندازی کرده ایم تا شهروندان برای عدم روشنایی دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark