داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
لحظه وحشتناک خودکشی مرد میانسال در لایو استریم فیسبوک + فیلم
کد مطلب: ۶۱۸۱۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
مرد میانسال اهل ترکیه که از ازدواج بدون اجازه دخترش ناراحت بود در اقدامی عجیب دست به خودکشی زد و آن را به صورت زنده از فیسبوک پخش کرد.
لحظه وحشتناک خودکشی مرد میانسال در لایو استریم فیسبوک + فیلم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: ویدئوی وحشتناکی که به تازگی منتشر شده است لحظه خودکشی یک مرد میانسال اهل ترکیه را به تصویر می کشد.

"آیهان ئوزون" 54 ساله در حالی که لحظه  خودکشی خود را از طریق فیسبوک و به صورت زنده  پخش می کرد با شلیک یک گلوله در شقیقه سر خود اقدام به خودکشی نمود.

در این ویدئو مشاهده می شود که وی ابتدا  با نگاه دوربین نگاه شروع به شکایت از خانواده و دخترش کرده  و در ادامه  با گفتن جمله " خداحافظ، من شما را ترک می کنم، مراقب خودتان باشید" گلوله ای را در سر خود شلیک می کند.

در ابتدای این پخش زنده بسیاری از دوستان و خانواده وی در کامنت هایی از او خواسته بودند که در تصمیم خود صرفنظر کند.  همچنین بسیاری از بینندگان به این اتفاق وحشتناک که در لایو استریم فیسبوک در حال پخش بود با اموجی های " وای "، "نارحت کننده" و غیره واکنش نشان داده بودند.

 گفته می شود علت خودکشی این مرد میانسال ازدواج دخترش بدون کسب اجازه از وی بوده است. بعد از این اتفاق خانواده این مرد به خانه مراجعه کردند و با جسد بی جان وی مواجه شدند.  در حالی که قرار است روی جسد آیهان کالبدشکافی انجام شود، پلیس تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرده است.

 
 
00:00 00:27
کد ویدیو

 انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark