داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری جیب بر مترو امام خمینی (ره)
کد مطلب: ۶۵۹۶۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
سرهنگ راقی از دستگیری یک جیب بر در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) خبر داد که از وی سه دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.
دستگیری جیب بر مترو امام خمینی (ره)
به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علیرضا راقی فرمانده یگان انتظامی متروی تهران بزرگ اظهار کرد: با شکایت‌ تعدادی از شهروندان و مسافران متروی تهران در خصوص سرقت تلفن‌های همراهشان در ایستگاه متروی امام خمینی (ره)، تیمی از ماموران این یگان برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده از محل سرقت و همچنین اظهارات شاکیان و شاهدان ماجرا، چهره متهم شناسایی شد و ماموران پلیس برای دستگیری سارق، اقدامات خود را آغاز کردند.

فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت: ظهر روز گذشته سارق شناسایی و در یک عملیات ضربتی هنگام سرقت از یک شهروند دستگیر و برای تحقیقات به مقر انتظامی مستقر در ایستگاه مترو، منتقل شد.

سرهنگ راقی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات به جرم خود مبنی بر سرقت از شهروندان و مسافران در ایستگاه‌های مختلف متروی تهران اعتراف کرد و در بازرسی از وی سه دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه به همراه ۲ دستگاه سیم کارت بدون غلاف، کشف شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark