داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مرگ ناگهانی شهروند عراقی در مصاحبه زنده تلویزیونی
کد مطلب: ۶۹۳۸۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳
شهروند عراقی در مورد اوضاع نابسامان عراق با خبرنگار تلویزیونی این کشور در حال گفتگوی زنده بود که ناگهان دچار ایست قلبی شد و جانش را از دست داد.
مرگ ناگهانی شهروند عراقی در مصاحبه زنده تلویزیونی

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه مرگ ناگهانی یک شهروند عراقی در پخش زنده تلویزیونی را به تصویر می‌کشد. این مرد میانسال که با خبرنگار کانال  تلویزیونی Alsumaria  در حال گفتگوی زنده تلویزیونی بود ناگهان دچار ایست قلبی شد و جانش را از دست داد. این مرد که هویتش اعلام نشده در حال شکایت از اوضاع نابسامان عراق بود که ناگهان دچار حمله قلبی شد.  

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو قربانی که با عصبانیت زیاد در حال گفتگو با خبرنگار تلویزیونی است دیده می‌شود. در این ویدئو صدای او شنیده می‌شود که می‌گوید: «کار پیدا نمی‌شود، مردم خسته شده اند.» لحظاتی بعد او ناگهان نقش بر زمین شده و جان می‌دهد. پس از انتقال این مرد به بیمارستان ال یرموک اعلام شد که او پیشتر جانش را از دست داده است.  

بنا به گزارش رسانه‌های محلی قربانی برای انجام درمان پزشکی به بیمارستانی در بغداد رفته بود که متوجه حضور خبرنگار تلویزیونی در نزدیکی بیمارستان شد. او پس از نزدیک به شدن به خبرنگار شروع به صحبت با او و یکی از پرسنل بیمارستان که در حال مصاحبه بود کرد. بنا به ادعای خانواده این مرد، متوفا پس از آنکه مقامات محلی اقدام به بستن یکی از مغازه هایش کردند دچار بیماری قلبی شده بود.  

گفتنی است؛ مسئولان بیمارستان با مقصر ندانستن خود در مرگ این مرد اعلام کردند او پیش از حضور در بیمارستان و انجام درمان نزد خبرنگار رفته و دچار این حادثه شده است.

 
Loaded: 0%
Progress: 0%
Remaining Time -0:00
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark