داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
هفته بسیج:
آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با ۱۱1گروه جهادی در زابل / توزیع 2هزار بسته معیشتی وتداوم کمک های مومنانه
کد مطلب: ۷۴۷۱۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶
رزمایش جهادگران فاطمی با111گروه جهادی در شهرستان زابل به مناسبت هفته بسیج آغاز به کار کرد.
آغاز رزمایش جهادگران فاطمی با ۱۱1گروه جهادی در زابل / توزیع 2هزار  بسته معیشتی وتداوم کمک های مومنانه
به گزارش اوشیدا، سرهنگ پاسدار سنچولی، فرمانده سپاه ناحیه زابل با تبریک هفته بسیج در رزمایش جهادگران فاطمی 2 گفت: تعداد ۱۱1 گروه جهادی در عرصه های مختلف عمرانی،محرومیت زدایی،فرهنگی،اجتماعی،بهداشت و درمان، آموزشی،و سایر عرصه های دیگر جهانی حضور دارند.
وی افزود: تعدادی از گروه های جهادی جهت پاکسازی معابر حاشیه شهر و تعدادی دیگر نیز به صورت تخصصی جهت انجام ویزیت رایگان به روستاها و مناطق محروم اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: برگزاری میز خدمت توسط گروه‌های جهادی بسیج ادارات شهرستان، توزیع سبد معیشتی، پخت غذای گرم توسط گروه های جهادی از دیگر برنامه های هفته بسیج سازندگی عنوان شد.

فرمانده سپاه ناحیه زابل گفت:  قریب به 2000 بسته معیشتی  میان نیازمندان این منطقه توزیع می شود.

 حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج بیان کرد:از وقتی که انقلاب به پیروزی رسید، جنود شیطان نیروهای خودش را وارد عرصه مقاومت و مقابله با این نظام کردند.

وی افزود: یک قشری علنی وارد میدان جنگ با انقلاب نشده بودند آن قشر هم توی همین ایام اخیر آمدند و زور آزمایی کردند و آن ها هم بخت خودشان را، شانس خودشان را امتحان کردندو  این اغتشاشات که اتفاق افتاد که البته در واقع یک جنگ ترکیبی بود برکاتی برای ما داشت، یکی از برکاتش که از این به بعد بیشتر معلوم می شود این است که مردم همبستگی آن ها بیشتر می شود.

حجت الاسلام عزیزی ادامه داد: مهمترین مدل مبارزه با این ها این است که ما هرکاری که بتوانیم انجام بدهیم تا زندگی مردم آسان تر شود هر کاری میتونیم انجام بدهیم تا زندگی مردم سهل تر شود، هرکار که می توانیم انجام بدهیم تا مردم در زندگیشان کمتر به زحمت بیوفتند، و این وظیفه همه ما است.

وی تصریح کرد: لذا گروه های جهادی یکی از ثمرات حضورشان همین است زندگی را برای مردم آسان بکند، کم و زیاد هم ندارد شما هرچقدر می توانید در واقع دارید زندگی را برای مردم آسان می کنید و این مجاهده فی سبیل الله است.
                                            


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark