داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان :
قدرت انقلاب اسلامی استکبار را به ذلت انداخته است/بصیرت رمز پیروزی در مسیر های دشوار
کد مطلب: ۶۷۶۰۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: شهداء برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی وارد عرصه نبرد شدند.
قدرت انقلاب اسلامی استکبار را به ذلت انداخته است/بصیرت رمز پیروزی در مسیر های دشوار
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یادواره شهدای طایفه سیاسر با حضور سردار گشتاسب فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم سردار امان الله گشتاسب فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: قبل از انقلاب اسلامی ایران ، کشور به دست بیگانگان اداره می شد و شاه این کشور را یک سفیر انگلیسی جا به جا می کرد که این موضوع اوج حقارت و پستی برای مسئولین آن دوران بوده است.
وی افزود: امروز همه دشمنان در برابر عظمت انقلاب اسلامی درمانده شده اند که این مسئله نیز به واسطه بزرگی و اخلاص امام (ره) بوجود آمده است.
سردار گشتاسب خاطرنشان کرد: در طول چهل سال انقلاب اسلامی ایران ، مردم و مسئولین بارها تلاش کرده اند که انقلاب پایدار و سر زنده نگه داشته شود اما آنچه که راه را در این میان نشان ما داده است ولایت فقیه بوده است.
وی بیان داشت: در گام دوم انقلاب باید مسیر ما روشن تر ، هموار تر برای رویارویی برای مسیر های سخت تر باشد ، چرا که با بصیرت در هر مسیری موفقیت از آن انقلاب ما خواهد شد.
سردار گشتاسب تصریح کرد: همه تلاش دنیای استکبار بر این بوده است که انقلاب اسلامی را به چهل سالگی نرساند چرا که در ۴۰ سال عمر کامل و پخته تر می شود.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: دشمنان تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته اند اما انقلابی که بنیان گذار آن امام (ره) بوده است خداوند حافظ آن خواهد بود.
وی گفت: اتفاقات اخیری که توسط دشمنان در خلیج فارس افتاد ، برای امتحان قدرت انقلاب بود که در نهایت با انهدام پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی به پیروزی رزمندگان اسلام منجر شد.
سردار گشتاسب ادامه داد: قدرت انقلاب اسلامی باعث شد تا نیروهای آمریکایی نه تنها از خلیج فارس بلکه از دریای عمان نیز عقب نشینی کنند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: قدرت بازدارندگی در برابر استکبار جهانی آن چیزی است که ملت ما به آن میبالند و دشمن از این موضوع به شدت ترس دارد.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: قدرت انقلاب اسلامی که متکی به ارزش های الهی است امروز باعث ذلت و خواری آمریکا و استکبار جهانی شده است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهداء یاد آوری بزرگی، افتخار و اخلاق شهدا است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی جان فشانی کردند.
انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark