داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بسم رب الشهداء والصدیقین
کد مطلب: ۵۵۵۴۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۵
وَلاتَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللّهِ امواتا،بَل احیاءُ عِنْدَ رَبِّهمْ یُرْزَقون گمان مبر آنان که در راه خدا شهید شدند؛مرده اند!آنها زنده اند و نزد پروردگارشانند و متعنمند به انعام او…
بسم رب الشهداء والصدیقین
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: در روز های پایانی ماه صفر ، ایام حزن و اندوه کاروان اهلبیت در شام و کربلا ، دوباره هوای شهرمان، ابری و بارانی شد
دیده هایی که ، برای غربت و غیرت و شجاعت عزیز سفر کرده شان ، شهید شان اشک می بارند.
نوای شهید می آید از حرم عمه سادات زینب کبری، اسوه صبر و استقامت .
با خود پیام مقاومت ، ایثار ، ایمان و شهامت و دادادگی آورده است.با ندای ملکوتی: لبیک یا زینب. لبیک یا حسین.هیهات من الذله.
آری صدای پای شهید محسن خزایی: مجاهدی آزاده و مخلص ، خادم و ذاکر آموزه های قرآن و عترت می آید.
ستاره ای که از آسمان فروزان و از فرزندان دلاور و شجاع دارالولایه سیستان با محبت و ارادت به پیامبر صلوات الله ، علی علیه السلام و اولاد علی علیهم السلام طلوع کرد و تا لحظه غروب و عروج ، پرتو افشانی نمود .
او عارفانه و عاشقانه شوق پرواز تا خدا را داشت و به آرزوی دیرینه اش رسید و در راه پاسداری از حریم اسلام ناب محمدی و آستان اهلبیت علیهم السلام جرعه نوش جام شهادت شد.
او در پوشش هنرمند مجاهد رسانه و خبر و با عنوان خبرنگار ، با بصیرت و ایمان و اخلاص ثابت کرد در هر جا و هرلباسی میتوان مبلغ و مدافع حریم اسلام و ارزشهای اسلامی و قرآن و عترت باشیم و شهادت که هنر مردان خداست ، بهترین پاداش این ذاکر اهلبیت ، این سفیر انقلاب اسلامی و این بسیجی بصیر بود.
بدینوسیله شهادت مظلومانه شهید والامقام محسن خزایی را به پیشگاه امام زمان عجل الله و مقام معظم رهبری ، همه مسلمانان و مردم صبور و شهید پرور استان سیستان و بلوچستان و بویژه دارالولایه سیستان ،جامعه رسانه ای علی الخصوص صدا و سیما و خانواده معظمش تسلیت عرض نموده و با او عهد و پیمان میبندیم ادامه دهنده اندیشه ولایی و راه سرخش باشیم.

والسلام علی جمیع عبادالله الصالحین

اداره تبلیغات اسلامی . شورای هیات مذهبی .کانون مداحان و شاعران آیینی زابـل
Share/Save/Bookmark