داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مردم ایران حافظان انقلاب اسلامی /وظیفه انتشار انقلاب بر دوش نسل چهارم
کد مطلب: ۶۵۷۷۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
مردم ایران اسلامی در طول 40 سال انقلاب اسلامی امتحان خود را بارها پس داده اند ، در فتنه های مختلفی که توسط برخی از اغتشاشگران در ایران شکل گرفت این مردم بودند که به طورخودجوش به میدان آمدند و بساط فتنه گران را جمع کردند.
مردم ایران حافظان انقلاب اسلامی /وظیفه انتشار انقلاب بر دوش نسل چهارم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ بی شک یکی از دلایل قدرت در هر جامعه ای می تواند، حضور به موقع مردم در میادین مختلف و همچنین هوشیاری و رهبری مقتدر یک حکومت باشد.

حکومت مستقل و غیر وابسته ایران اسلامی در 40 سال گذشته نشان داده است که برخی از کشورهای جهان که خوی استکباری دارندنمی توانند رشد و به قدرت رسیدن یک حکومت اسلامی را تحمل کنند در همین رابطه سالهاست برای فروپاشی نظام حاکم بر ایران تلاش کرده اند.

تلاش دشمن زمانی بی ثمر واقع می گردد که مردم با هوشیاری کامل بتوانند فعالیت های دشمن را رصد و همچنین زمان وقوع حادثه هوشیار ی و انتخاب مسیر درست را در به ثمر رسیدن یک جریان پدید آورند.

مردم ایران اسلامی در طول 40 سال انقلاب اسلامی امتحان خود را بارها پس داده اند ، در فتنه های مختلفی که توسط برخی از اغتشاشگران در ایران شکل گرفت این مردم بودند که به طورخودجوش به میدان آمدند و بساط فتنه گران را جمع کردند.

مهمترین مقاومت ایران در برابر دشمن را می توان در جنگ تحمیلی دانست، جایی که جهان بر علیه ملت ایران به پا خواست و ایران با دست خالی به جنگ با دشمنی رفت که از سوی کشورهای ابر قدرت جهان تغذیه می شد.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: مردم زمانی که دانستند در فتنه سال 1388 فتنه گران قصد حمله به اصل نظام را دارند راه خود را از آنان جدا کردند.

وی افزود: با جدا شدن راه مردم از فتنه گران عده ای اندک از آنها در خیابان ها باقی ماندند و در روز عاشورا به اعتقادات مسلمانان نیز توهین کردند.

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: نمونه بارز انقلابی بودن ملت ایران را می توان در حماسه 9 دی دید ، جایی که حضور میلیونی مردم باعث شد تا اغتشاشاگران پای خود را از خیابان ها کوتاه کنند و همچنین دست از تخریب اموال عمومی بردارند.

امیر فرزادی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند نیز در گفت و گو با اوشیدا گفت: مردم درنهم دیماه با یک خروش انقلابی طومار نقشه شیطانی استکباردرهم پیچیدند و کاری کردند که لازمه نجات کشوروانقلاب بود.

وی افزود: روزها و ماه‌ها آشوب و زیان حاصل زیر بار نرفتن قانون ازطرف غافلان بود خواصی که از آن‌ها انتظار یاری میرفت، نتوانستند خود را با اراده مردم همراه کنند.

فرزادی تصریح کرد: رمز عملیات ادعایی آنان تقلب بود ادعایی که خود عاملین هیچ وقت به صحت آن ایمان نداشتند، اما حس حسادت سیاسی، آنان را مغرورانه گول زد و راهی را رفتندکه بد خواهان این آب وخاک بیشترین بهره را از بردند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی سالهاسست با حضور به موقع خود در میادین حساس ، نشان داده اند که حافظ انقلاب اسلامی هستند و اجازه ورود بیگانگان را در این انقلاب شکوهمند نخواهند داد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند همچنین بیان داشت: نسل جدید انقلاب که شهیدانی همچون حججی ها تربیت کرده است نه تنها حافظان انقلاب و کشور خواهند بود بلکه این انقلاب اسلامی را به خارج از مرزهای ایران صادر خواهند کرد.

فرزادی بیان داشت: مردم سیستان در کارنامه خود قیام 1330 را دارند که قیامی بر علیه ظلم های بی امان شاهنشاهی بود، قیام با بصیرت و استقامت مردم انقلابی در آن سال نشان داد که سیستان از جمله مناطقی خواهد بود که مردم پای آرمان های انقلاب خواهند ماند.

وی همچنین گفت: مردم زابل نیز در سال گذشته جزو اولین کسانی بودند که اغتشاشات 96 را محکوم کردند و خواستار پایان دادن به تخریب اموال عمومی شدند.
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark