داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
مسئول روابط عمومی مجری طرح انتقال آب به مزارع سیستان:
پیمانکاران مطابق با صورت وضعیت دریافتی مکلف به پرداخت حقوق پرسنل خود خواهند بود
کد مطلب: ۶۲۱۶۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۴
مسئول روابط عمومی مجری طرح انتقال آب به مزارع سیستان گفت: طبق قانون پیمانکاران مطابق با صورت وضعیت دریافتی مکلف به پرداخت حقوق پرسنل خود خواهند بود.
پیمانکاران مطابق با صورت وضعیت دریافتی مکلف به پرداخت حقوق پرسنل خود خواهند بود
در پی درج خبر "بدقولی کارفرما، پیمانکار طرح انتقال آب سیستان را فراری داد" در پایگاه خبری اوشیدا؛ سید سجاد حسینی مسئول روابط عمومی مجری طرح انتقال آب به مزارع سیستان به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: کارفرمای طرح هیچگونه محدودیتی جهت پرداخت صورت وضعیت پیمانکاران طرف قرارداد در کل دشت سیستان را نداشته و ندارد و پیمانکاران هم مطابق با صورت وضعیت دریافتی مکلف به پرداخت حقوق پرسنل خود خواهند بود.

وی افزود: از دیدگاه حقوقی شرکت های طرف قرارداد نسبت به جذب و پرداخت حقوق نیروهای خود متعهد هستند و کارفرما نیز از طریق مشاورین خود در هر یک از کارگاهها نظارت لازم را خواهد داشت.

حسینی با بیان اینکه جذب پیمانکار جز، توسط پیمانکاران اصلی طرح چنانچه با هماهنگی مشاورین کارفرما صورت گرفته باشد، ادامه داد: وفق شرایط عمومی حق و حقوق آن در صورت عدم پرداخت از سوی پیمانکار اصلی توسط مشاورین کارفرما در نواحی قابل پیگیری است که در این خصوص لازم است اینگونه افراد به مشاورین کارفرما در هر ناحیه مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: کلیه ارباب جراید با هماهنگی با روابط عمومی طرح می توانند درخواست ملاقات و مصاحبه با نماینده مجری طرح را داشته باشند چرا که حجم کار و جلسات متعدد در خصوص پیگیری طرح امکان ملاقات خارج از برنامه را از مسئولین سلب خواهد کرد.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark