داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
در مورد ریوالدو اشتباه اصلی را باشگاه انجام داده است
پورحیدری:بحث رحمتی و حنیف عادی بود/مگر تیم ملی همیشه خوب بوده که مقابل عمان بد باشد؟!
کد مطلب: ۴۰۱۰۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در مورد پرونده ریوالدو باید بگویم که اشتباه اصلی را خود باشگاه انجام داده که پول را به مدیربرنامه‌های او داده است
پورحیدری:بحث رحمتی و حنیف عادی بود/مگر تیم ملی همیشه خوب بوده که مقابل عمان بد باشد؟!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:در خصوص دیدار تدارکاتی استقلال و راه‌آهن که حواشی خاص خود را به همراه داشت و همچنین شرایط روز استقلال و البته دیدار تیم‌های ملی ایران و عمان گفت و گویی را با منصور پورحیدری انجام دادیم که متن آن را در زیر می‌خوانید:

فارس: شرایط استقلال در آستانه دیدار با پدیده چطور است؟

این موضوع شامل دو بخش می‌شود. اول بازیکنانی که در اختیار کادرفنی تیم بودند و به صورت منظم روزانه در دو نوبت تمرین کردند و با آنها با اینکه تیم ناقص بود، کار شد. بخش دوم بازیکنانی که در اختیار تیم‌های ملی بودند که نمی‌دانیم با چه وضعیتی قرار است به جمع ما اضافه شوند. باید صبر کنیم و امیدواریم که سرحال به اردوی استقلال اضافه شوند تا بتوانیم با تیم کامل به مشهد برویم که این موضوع بستگی دارد ملی‌پوشانمان با چه وضعیتی به اردوی تیم برگردند.

فارس: البته خسرو حیدری هم گویا مصدوم است و شاید به بازی با پدیده هم نرسد.

در مورد حیدری اعلام کردند که مریض یا مصدوم است، ضمن اینکه فرشید اسماعیلی نیز در دیدارهای غرب آسیا دچار شکستگی بینی شد.

فارس: یعنی در این بین استقلال متضرر شد؟

به هر حال این موضوع طبیعی است چون بازیکن مصدوم شده است. اما در هر صورت این بازیکنان در اختیار تیم ‌های ملی بودند و این اتفاقات هم در فوتبال گریزناپذیر است.

فارس: از این موضوع ناراحت هستید؟

ناراحتی که وجود دارد. چطور می‌توان با این وضعیت ناراحتی نباشد؟ یک بازی می‌خواهند انجام دهند، دو هفته حدود ۳۰ بازیکن را در اختیار می‌گیرند و لیگ را تعطیل می‌کنند. این موضوع به روند لیگ و همه باشگاه‌ها لطمه می‌زند واقعا این وضعیت موجود است.

فارس: فکر می‌کنید هماهنگی لازم برای دیدار با پدیده بین بازیکنان انجام شود؟

اصلا فرصتی نیست. چون دو روز مانده به مسابقه باید به سمت مشهد پرواز کنیم و نمی‌دانم چه زمانی برای هماهنگی باید تمرین کرد.

فارس: بازی تدارکاتی با راه‌آهن چطور بود؟

یک بازی تدارکاتی بود و نتیجه آن مهم نبود و دو تیم فقط می‌خواستند نتیجه تمرینات ۲ هفته‌ای خود را ببینند. در مجموع بازی خوبی بود.

فارس: قضیه جرو بحث پیش آمده بین حنیف و رحمتی چه بود؟

بحث بازیکن همیشه در زمین است. رحمتی کاپیتان تیم است و یک بحثی با حنیف کرده است، البته رحمتی کاپیتان تیم است و وظیفه‌اش است که با بازیکنان در زمین مسابقه صحبت کند. این صحبت با حنیف هم انجام شده، حالا یک مقدار کش پیدا کرده است. در کل چیز مهمی نبود و تمام شد و رفت.

فارس: این دو بازیکن رفیق صمیمی هستند و این موضوع یک مقدار عجیب بود که این دو با هم دعوا کنند.

درست است اما موضوع حادی نبود و فکر نمی‌کنم دیگر ادامه‌دار باشد. در جریان بازی کاپیتان وظیفه دارد با سایر بازیکنان صحبت کند.

فارس: کرار چه زمانی برمی‌گردد؟

نمی‌دانم و از وضعیت او اطلاعی ندارم.

فارس: بسیاری از پیشکسوتان از تمدید قرارداد او ناراحت هستند، به ویژه اینکه این بازیکن امسال به آن صورت خروجی فنی خاصی هم نداشته است.

نمی‌دانم! خیلی از وضعیت این بازیکن اطلاعی ندارم. باشگاه باید وضعیت او را بررسی کند چون گویا او یکسری خواسته‌ها دارد که باید دید می‌توان آنها را عملی کرد یا خیر.

فارس: آخرین بار که کرار با مسئولان استقلال به توافق رسیده بود.

نمی‌دانم. اگر کرار بیاید سر تمرین یعنی مشکلاتش حل شده است.

فارس: از پرونده ریوالدو چه خبر؟

پرونده این بازیکن برزیلی به حراست فدراسیون و وزارت ورزش برمی‌گردد و آنها دنبال کارها هستند.

فارس: گویا خیلی پرویز مظلومی در این پرونده مقصر نیست.

خیر، یک اشتباهی را باشگاه کرد که پول را در اختیار مدیربرنامه های او قرار داد که در هتل به بازیکن بدهند که این بزرگ ترین اشتباه بود که این حرف و حدیث ایجاد کرده است. باشگاه باید یک بازیکن را دعوت کرده و پس از دادن پول به او، رسید بگیرد و دیگر دلیلی ندارد پول به مدیربرنامه ها داده شود تا او در هتل بخواهد آن را به بازیکن بپردازد. در این خصوص اشتباه اصلی را باشگاه انجام داده است.

فارس: بازی تیم ملی مقابل عمان را دیدید؟

به نظرم کسب یک امتیاز در خانه حریف خوب است و باید راضی باشیم.

فارس: تیم ملی بد بازی نکرد؟ البته کی‌روش هم به این موضوع اذعان داشت.

مگر تیم ملی تا حالا خوب بازی کرده است که مقابل عمان بد باشد. تا حالا بازی خوب از تیم ملی ندیده‌ام. فکر فکر می‌کنم اردوهای تیم ملی را باید بیشتر کنند تا کی‌روش با بازیکنان بیشتر کار کند. دو هفته تیم در اردوی امارات تمرین کرده است، مسلماً زمان کمی بوده که نتیجه لازم به دست نیامده است. لیگ را بیشتر تعطیل کنند و وقت بیشتری را برای اردوها به کی‌روش بدهند تا کار درست شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
    عکاس :