داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده سپاه زابل در گفتگو با اوشیدا؛
دفاع مقدس گنجینه بسیار ارزشمندی از فرهنگ ایثار و شهادت است/ اجرای بیش از 100برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس در زابل
کد مطلب: ۳۹۸۵۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۱
فرمانده سپاه زابل گفت: از ۳۱ شهريور تا ۶ مهرماه عناوين ايام برنامه هاي دفاع مقدس در سال ۹۴ با نماد اقتدار و نمايش توانمندي ايران اسلامي اعلام شده است.
دفاع مقدس گنجینه بسیار ارزشمندی از فرهنگ ایثار و شهادت است/ اجرای بیش از 100برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس در زابل
علی ثمره حسینی فرمانده سپاه زابل در گفت و گو با اوشیدا ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت : از تمام ظرفيت هاي موجود در شهرستان بايد براي پاسداشت اين هفته استفاده كرد و با رويكردي جديد در راستاي تحقق شعار سال و تقويت وحدت و همدلي در این منطقه تلاش كنيم.

ثمره حسینی، ايثار ، شهادت و ايستادگي در برابر دشمن را از فرهنگ دفاع مقدس دانست و افزود: همه بايد در جهت حفظ اين فرهنگ همكاري و همدلي داشته باشيم و براي شناساندن آن به نسل هاي جديد و يادآوري خاطرات آن براي رزمندگان تلاش كنيم.

فرمانده سپاه زابل گفت: دوره هشت ساله دفاع مقدس گنجینه بسیار ارزشمندی از فرهنگ ایثار و شهادت است که مایه تحکیم نظام جمهوری اسلامی شد لذا پاسداشت آن از نیازهای امروز کشور ماست.

ثمره حسینی بیان کرد: بدون شک با همت، وحدت و یکپارچگی مردم در هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی به تاریخ ایران اسلامی اضافه شد.

دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در زابل با اشاره به برگزاری جلسات مختلف توسط ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اظهار امیدواری کرد: بتوانیم گوشه ای از یاد و خاطره ایثارگری ها، جانفشانی ها و فداکاریهای رزمندگان دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم.

وی همچنین به تشريح برنامه هاي هفته دفاع مقدس در شهرستان زابل اشاره كرد و گفت: جهت گراميداشت اين ايام فرخنده برنامه هايي تدارك ديده شده است كه با همكاري مردم و مسئولين به اجرا گذاشته خواهد شد.

ثمره حسینی افزود : از ۳۱ شهريور تا ۶ مهرماه عناوين ايام برنامه هاي دفاع مقدس در سال ۹۴ با نماد اقتدار و نمايش توانمندي ايران اسلامي اعلام شده كه لازم است تمامي دستگاههاي اداري در راستاي اجراي هرچه بهتر و باشكوهتر برنامه هاي اين هفته ارزشمند و هميشه ماندگار تاريخ انقلاب تلاش نمايند.

وی با بیان اینکه بیش از 100 برنامه فرهنگی در سطح پایگاههای مقاومت این شهرستان در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد، افزود: رژه نیروهای مسلح – غبار روبی گلزار شهدا – همایش پیاده روی – فرهنگ مقاومت و ایثار – دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر-نمایشگاه و مسابقات فرهنگی هنری از مهمترین برنامه های ستاد هفته دفاع مقدس در شهرستان زابل می باشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark