داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری سارقان احشام در شهرستان نیمروز
کد مطلب: ۶۲۹۸۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز از شناسایی و دستگیری ۶ سارق احشام و کشف ۱۱ فقره سرقت احشام در این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارقان احشام در شهرستان نیمروز
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:  سرهنگ حسن آشیانی فرمانده انتظامی شهرستان  گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح حوزه استحفاظی موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده طی سه عملیات ضربتی و غافلگیرانه، موفق به دستگیری ۶ سارق احشام که به صورت تیمی اقدام به سرقت می‌کردند، شدند.

سرهنگ آشیانی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۱۱ فقره سرقت احشام اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز در پایان، خاطرنشان کرد: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می‌گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد.

گفتنی است؛ شهروندان شهرستان نیمروز با نصب بنر و پلاکارد در محل پلیس آگاهی این فرماندهی از اقدام نیروی انتظامی در دستگیری سارقان تشکر و قدر دانی کردند.

انتهای پیام/ع

Share/Save/Bookmark