داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
جانباز سیستانی:
پیروز واقعی انتخابات مردم هستند/ رییس جمهور در عمل ثابت کند که نماینده تمام اقشار جامعه است
کد مطلب: ۵۹۲۹۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۶
جانباز سیستانی عنوان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری پیروز واقعی انتخابات مردم هستند.
پیروز واقعی انتخابات مردم هستند/ رییس جمهور در عمل ثابت کند که نماینده تمام اقشار جامعه است
علیرضا ضابطی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: بالاخره روز سرنوشت ساز ملت رسید و نتیجه ی آرای مردم مشخص شد، اما همانگونه که رهبری معظم انقلاب فرمودند پیروز واقعی این انتخابات مردم هستند؛ بله مردمی که برای امنیت انتخابات جوان ها دادند و با وجود آن همه سختی های معیشتی به دنیا نشان دادند که انقلاب ما انقلاب نان نبود بلکه آرمان های امام و رهبری برای ملت شریف ایران مهمتر از اقتصاد بوده و است.

وی با بیان اینکه باید قدر این ملت را دانست، تصریح کرد: رئیس جمهور باید بداند که این انتخابات امن مدیون نیروی مومن و انقلابی است وباید در عمل به ملت انقلابی ثابت کنند که رئیس جمهور همه اقشار با تمام سلیقه های سیاسی هستند نه فقط طرفدار آن بنفش ها!

ضابطی خاطرنشان کرد: مبادا امید مردم به یاس مبدل شود، باید باور داشت مردم در صحنه هستند ولی بیکاری هم بیداد میکند عزت پدران زیر پای فقر پایمال شده است.

جانباز سیستانی همچنین گفت: باید بدانیم که رای ملت امانتی با ارزش است که قدر دانی از آن جز خدمت صادقانه نیست.

جانباز سیستانی ابراز کرد: جریانی که در ظاهر در انتخابات مغلوب شدند احتیاجی به توصیه ندارند زیرا نجابت خود را به بهترین نحو نشان دادند و آرای اکثریت را پذیرفتند ولی با فتنه گران ۸۸ زمین تا آسمان فرق دارند چرا که نیروی انقلابی بر خلاف نظر اقایان افراطی نیست بلکه عاقل است و می شود نگاهی به عملکرد هر دو گروه انداخت به طوری که در دو گروه متفاوت نیروی متین و انقلابی ۹۶ و افراد بی منطق۸۸ قابل قیاس هستند.

ضابطی تاکید کرد: ما همه، با تمام توان آماده ی کمک به دولتمردان دوازدهم هستیم و تا زمانی که از مواضع انقلابی امام و رهبری پا را فراتر نگذاشتند پشت سرشان برای پیشبرد اهداف انقلاب با تمام وجود ایستاده ایم.

انتهای پیام///


Share/Save/Bookmark