داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
عواقب بد در انتظار پرسپولیس
کد مطلب: ۶۷۱۶۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات اخیری که پیرامون این باشگاه رقم خورده است، گفت: پرسپولیس شروع بدی برای فصل بعدی داشته است و قطعاً عاقبت بدی هم دارد.
عواقب بد در انتظار پرسپولیس
بهزاد داداش زاده در خصوص مشکلات مالی به وجود آمده برای بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس افزود: تیم‌هایی که در قالب شرکت‌های تجاری فعالیت می‌کنند اما ماهیت آنها بطور کامل دولتی است همیشه با چنین مشکلی دست و پنجه نرم می‌کردند. پرسپولیس همیشه با مشکلات ارزی روبرو بوده است. این تیم با وجود قهرمانی‌های متوالی همچنان با مشکل مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

بیشتر بخوانید:

برانکو با الاهلی قرارداد بست و به کمپ اتریش رفت +عکس
کارشناس فوتبال ایران افزود: مدیریت برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس باعث شد تا این تیم با وجود تمام مشکلات نتیجه بگیرد. او انتظار خاصی ندارد. می‌خواهد پولش را بگیرد. باید این پول را به او پرداخت کنند تا انگیزه لازم را برای ادامه فعالیت داشته باشد. من با پیشکسوتان پرسپولیس صحبت می‌کنم همه ناراحت و نگران هستیم که چرا شرایط را برای ماندن برانکو فراهم نمی‌کنند. اگر الان پرسپولیس پول ندارد خیلی صریح و بی پرده بگویند برانکو را نمی‌خواهیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا با این شرایط امکان قهرمانی مجدد پرسپولیس در لیگ برتر وجود دارد گفت: حریفان پرسپولیس نظیر تراکتورسازی خریدهای خیلی خوبی داشته است. پرسپولیس شروع بدی برای فصل بعدی داشته است و قطعاً عاقبت بدی هم در انتظارش خواهد بود.

داداش زاده ادامه داد: این تیم در تمامی خطوط سه گانه خود نیاز به تقویت دارد تا بتواند ضعف‌های موجود خود را پوشش دهد و حضور قدرتمندی هم در آسیا داشته باشد. همین امسال هم دیدیم پرسپولیس در روزهای پرفشار لیگ کم می‌آورد و توانایی لازم در ساق پای بازیکنانش دیده نمی‌شد.

منبع: مهر
Share/Save/Bookmark