داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
دو خون به خاطر یک سوء‌ظن
کد مطلب: ۶۷۳۴۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
پرونده قتل مرد بنگاه‌دار که در آتش کینه دوستش سوخته بود با درخواست خانواده‌اش مبنی بر دریافت دیه از بیت‌المال وارد مرحله تازه‌ای از رسیدگی شد.
دو خون به خاطر یک سوء‌ظن
رسیدگی به این پرونده از دی ماه پارسال به‌دنبال جان باختن دو مرد جوان در اثر سوختگی شروع شد.خیلی زود کارآگاهان جنایی در محل حادثه حضور یافتند و در نخستین تحقیقات دریافتند که مردی به‌نام بهنام با یک دبه بنزین به محل کار دوستش حسن که یک بنگاه دار املاک بود رفته و آنجا را به آتش کشیده است.ماجرای قتل یک زندانی در حال فرار
اما خودش نیز قربانی شعله‌های آتشی که به پا کرده بود شده است.در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان به تحقیق درباره انگیزه بهنام از این جنایت پرداختند که مشخص شد وی وقتی در رفت و آمدهای خانوادگی‌شان به رفتار حسن و همسرش مشکوک شده در تصمیمی عجولانه و به قصد انتقام از وی با یک دبه بنزین به سراغش رفته است.

اما وقتی بنزین را داخل مغازه ریخت درحالی که لباس هردو آغشته به بنزین شده بود بر اثر روشن بودن بخاری ناگهان هردو آتش گرفتند و پس از انتقال به بیمارستان به خاطر شدت سوختگی جان باختند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده در حالی که عامل جنایت نیز در این حادثه کشته شده بود صبح دیروز خانواده حسن با مراجعه به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی خواستار دریافت دیه ازصندوق بیت‌المال شدند. قضات دادگاه نیز برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: روزنامه ایران
Share/Save/Bookmark