داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل عنوان کرد؛
افتتاح 35طرح عمرانی خدماتی در هفته دولت/سیستان در مسیر پیشرفت قرار دارد
کد مطلب: ۶۴۳۷۴
تاریخ انتشار:شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
فرماندار زابل گفت: ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان طی هفته دولت در سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد.
افتتاح 35طرح عمرانی خدماتی در هفته دولت/سیستان در مسیر پیشرفت قرار دارد
هوشنگ ناظری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به برنامه های هفته دولت در شهرستان زابل، اظهار داشت: طی هفته دولت در شهرستان زابل ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر 120میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال زایی از اولویت های اصلی این طرح هاست، افزود: با بهره برداری از این طرح ها برای بیش از ۴۵۰ نفر از جوانان سیستانی اشتغال پایدار ایجاد می شود.

وی بیان کرد: این پروژه ها در قالب طرح های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی درمانی، خدماتی و تولیدی با هدف رشد اقتصادی این شهرستان و حل برخی از مشکلات موجود شهروندان به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار ویژه زابل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و با هنر نماد خدمت صادقانه در نظام اسلامی هستند و همه مسئولان باید از این بزرگواران الگو برداری کنند و همچون این عزیزان برای حل مشکلات ملت تلاش کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی طلایی برای ارائه گزارش اقدامات یک ساله ادارات و سازمان های دولتی به مردم شریف ایران است، تصریح کرد: مسئولین خدمتگذاران ملت بوده و بی شک رسانه ها نیز نقش مهمی برای انتقال گزارش عملکرد دولت به مردم و بازتاب اقدامات مثبت مسئولین برعهده دارند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :