داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده مردم سیستان در گفتگو با اوشیدا،
روستاییان مرزداران همیشه بیدار کشور هستند
کد مطلب: ۳۹۳۵۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۱
نماینده مردم سیستان گفت: روستاییان در حکم ستاد پشتیبانی، با تولید با مواد اولیه و ضروری، انقلاب را حمایت کردند.
روستاییان مرزداران همیشه بیدار کشور هستند
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص نقش روستاییان در پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به شهدای گرانقدر نظام جمهوری اسلامی که بیشترین طیف آنها بزرگ شده روستا بودند، اظهار داشت: اقشار مختلف مردم بویژه روستاییان و عشایر نقش موثری در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی داشتند.

حسینی گفت: این قشر مولد جامعه در عرصه های مختلف کشور بویژه در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی های فراوانی داشته اند.

وی بیان کرد: نظام اسلامی ایران به عنوان مردمی ترین نظام هیچگاه از خدمت رسانی به ملت غافل نبوده است.

نماینده مردم سیستان عظمت و ثبات کشور را مرهون پشتوانه عظیم مردم روستانشین و ساده زیست دانست و گفت: روستاییان علاوه بر حمایت همه جانبه از انقلاب در تمام برهه های زمان به عنوان پشتوانه قوی نظام در تامین بسیاری از نیازمندیهای کشور موثر  و در مقابل نظام هم خدمات ارزشمند و فراوانی به مردم ارائه کرده است.

حسینی اظهار کرد: با وجود چالش ها و تحریم های زیادی که نظام سلطه بر ایران اسلامی تحمیل کرده اما نظام اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای خدمات رسانی به مردم کوتاهی نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: روستاییان در حکم ستاد پشتیبانی، با تولید با مواد اولیه و ضروری، انقلاب را حمایت کردند.

نماینده مردم سیستان گفت: برخی این روزها با هر دلیل و بهانه ای که باشد نقش روستاییان در انقلاب و دفاع از مرز و بوم این کشور را با سخنان نسنحیده و هدف دار زیر سئوال می برند در حالی که روستاییان ما مرزداران همیشه بیدار این مملکت بوده و هستند که تا پای جان در دفاع از مرزهای کشور ایستادگی و در این راه شهدا و ایثارگران بسیاری را تقدیم این انقلاب کردند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark