داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در رزمایش اقتدار بسیج شهرستان نیمروز عنوان شد؛
بسیج بزرگترین شبکه فرهنگی و مردمی دنیا است/ خدمت بی منت بسیجیان نیمروز در راستای محرومیت زدایی
کد مطلب: ۷۴۲۷۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱
رزمایش اقتدار بسیج در شهرستان نیمروز با حضور صدها نفر از بسیجیان این شهرستان برگزار شد.
بسیج بزرگترین شبکه فرهنگی و مردمی دنیا است/ خدمت بی منت بسیجیان نیمروز در راستای محرومیت زدایی
به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز در این مراسم گفت: بسیج در عرصه های مختلف همواره پای کار است که از مهمترین آن می توان به تامین امنیت روستاها در قالب گشت های رضویون اشاره کرد.

وی افزود: همچنین در عرصه بهداشت و درمان بسیجیان در طرح شهید سلیمانی همگام با کادر درمانی به مبارزه با ویروس منحوس کرونا پرداخته است.

سارانی بیان کرد: بسیج در شهرستان نیمروز در عرصه عمرانی، مرمت و ساخت خانه محرومین با قدرت وارد عمل شده است و با توجه به مشکلات معیشتی مردم تا کنون ۱۵ هزار سبد غذایی در بین مناطق محروم توزیع شده است.

وی گفت: در راستای رفع مشکل آب شرب برخی از مناطق روستایی نیز تعداد ۴۰۰ تانکر آب تامین و به دست افراد مستحق رسیده است.

حجت الاسلام اشرافیان امام جمعه شهرستان نیمروز در این مراسم گفت: بسیج مدرسه عشق است و قطعا افرادی که در چنین فضای معنوی رشد می کنند می توانند خادمین خوبی برای انقلاب اسلامی باشند.

وی افزود: بسیج امروز بزرگترین شبکه فرهنگی و مردمی دنیا شده است که امام این پدیده بی نظیر را از دل مردم تشکیل داد.

حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان خاطرنشان کرد: در سال های اخیر با وجود به اینکه آمریکا بارها تهدیدات نظامی و زبانی انجام داده است با تشکیل بسیج تهدید به فرصت تبدیل شد، امروز تفکر بسیج یک قدرت نمایی بزرگ در برابر دشمنان انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج تکیه گاه انقلاب اسلامی است به صورتی که در هر کجا که گره ای بوجود آید بسیج وارد عمل خواهد شد و آن را مرتفع می کند.

سرهنگ باقری نیا نیز در این مراسم گفت: فرمان تشکیل بسیج قبل از دفاع مقدس انجام گرفت که این مهم پیشبینی مقتدرانه امام (ره) را در برابر خطرات بر علیه انقلاب اسلامی را نشان می داد.

وی افزود: بسیج فقط تشکیلات نظامی نیست بلکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است که ریشه در اساس اسلام دارد.

باقری نیا گفت: بسیج از صدر اسلام وجود داشته است لذا حصرت امام نیز بر اساس باورها و دستورات اسلامی فرمان تشکیل آن را داده است.

وی گفت: بسیج یعنی مردم و قدرت آحاد ملت، هر نظامی نیاز بشتیبانی مردم دارد که در انقلاب اسلامی این مهم به وضوح مشخص است.

باقری نیا گفت: بسیج بهترين مدافع انقلاب،نظام و کشور است، تفکر بسیجی ویژگی های دارد که هیچ نهادی این چنین ویژگی هایی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: تفکرات بسیجی محدود به مرزهای جغرافیایی نیست بلکه در کل جهان گسترده است چرا که مربوط به یک قشر خاص نیست و تمام آزادی خواهان جهان را در بر می گیرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark