داخلی آرشيو يادداشت صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
اتفاقا دقیقا با خود شما هستم!!!
کد مطلب: ۶۹۲۳۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو مد نظر همه مردم باید قرار گیرد.
اتفاقا دقیقا با خود شما هستم!!!
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ دکتر حامد گنجعلی در یادداشتی نوشت:

می خواستم به عرف این نوع متن ها ابتدای امر از خودمان، فرهنگ مان، تاریخ مان و هر آنچه بدان می نازیم بنویسیم اما ترسیدم در بین تمام نوشته های تبلیغاتی که در این روزها در حال انتشار است گم شود، پس بی مقدمه و برای اینکه کمتر زمان گرانبهای شما خواهر و برادر گرانقدرم را بگیرم می روم مستقیما به خود خود اصل موضوع:
اینکه شرایط جهانی و کشور ما خاصا در حال حاضر بگونه ای است که حضور ودرصحنه بودن مردم می تواند بسیاری از مشکلات سیاسی بالاخص سیاست خارجی مان را حل نماید بحثی است بسیار واهی، و اینکه تمام بزرگان دینی وارزشی من و شما خاصا رهبر فرزانه مان ،موکدا از تمامی مردم، احزاب ، گروه ها با هر نوع نگاهی خواسته اند در انتخابات پیش روی مجلس شرکت نماییم نیز حسن ختام، اما اگر بخواهم چکیده این نوشته واهمیت این رویداد را در یک جمله خلاصه نمایم بهترین آن همان جمله معروف امام راحل می باشد که مجلس در راس امور است ومن و شما خوشبختانه در کشوری بدنیا آمده ایم که برعکس بسیاری از مردم مجاورمان می توانیم در شکل گیری راس امور دخیل باشیم، ان هم مستقیما(۳۶ انتخابات در ۴۰ سال انقلاب).
نمیدانم شمایی که اکنون در حال خواندن این نوشته هستی چند سال داری؟ اما این را میدانم که به سن امروزت حداقل چهارسال را باید اضافه نمایی تادوباره شانس انتخاب مجدد برایت مهیا باشد،انهم اگر در قید حیات باشی!!!
بگذارید راحتتان بکنم هدف من از نگارش این متن به هیچ عنوان طرفداری از هیچ کاندیدای محترمی در هیچ کجای کشور نیست و اگر این نوشته را در گروههای مجازی طرفداران کاندیدای عزیزی دیدید اصلا به این معنا نیست که نوشته ام تا برای ایشان یا هرفرد دیگری رای جمع نمایم .تنها دلیل نوشتن ونشر این دلنوشته این بود که کمی تامل کنیم در کاری که می خواهیم انجام دهیم وبه آثار ماتاخر و ماتقدم آن بیندیشیم. می دانم شاید نوشته من تاثیر کمی داشته باشد و هنوز قوم، قبیله،مذهب، سفارش ریش سفیدان و بزرگان ،منافع شخصی و.... قدرتش در بسیاری از مردم بیشتر از تفکر ونو اندیشی هست. اما امید من وامثال من به شمایی که برای تغییر در اندیشه و درست اندیشی وتغییرمثبت در آن درس خواندی،دانشگاه رفته ای وآبادی سرزمین و کشورت از همه چیز مهم تراست،می باشد. بی شک با افزایش تعداد دانشگاهها واهمیت تحصیل در جامعه ما ،کمتر خانواده ای را می توان یافت که حداقل یک فرزندش دانشگاه نرفته باشد یا دارای تحصیلات آکادمیک نباشد،بی شک هدف همه ما از تحصیل علاوه بر کسب مدرک افزایش سطح اگاهی و جایگزینی تفکر بجای تعصب ان هم تعصب کورکورانه هست و دقیقا آن را باید در این رویدادها دنبال کرد.
پس هدف من دقیقا خود شما هستید برادر یا خواهر عزیزم، قرار نیست ما به قوم و قبیله و بزرگانش توهین بکنیم اما آن برگه ای که من و شما در صندوق می اندازیم را بجز خودمان و خدایمان کسی نمیبیند، اما آثار ان را حداقل تا چهارسال آینده همه آن مردو زنهایی که پیرامونمان زندگی می کنند خواهند دید. چه طرفداران و چه مخالفین!!!
بله من و شما با یک برگه رایی حقی را برای کسی ایجاد می کنیم تا نماینده آن کشاورزی باشد که زمینش یا از خشکسالی و یا سیل محصولی ندارد، آن پدری که بدلیل خجالت از خانواده خود دق می کند، صنعتگری که بدلیل عدم حمایت ورشکست می شود، دانش اموزانی که بدلیل نداشتن استطاعت مالی محروم از تحصیل میگردند،آن جوانی که در س خوانده و از بیکاری خانه نشین شده و هزاران هزار دیگر، پس برادر و خواهر عزیزم تورا به وجدانت سوگند میدهم به هر کس که فکر می کنی می تواند گره مشکلات این منطقه و استان را بگشاید رای بده می خواهد با هر فامیل،مذهب،قوم ،قبیله و حذبی باشد واگرنه چهار سال حق مردم را برگردن خودت انداخته ای .یادمان باشد خدا از حق الناس نمیگذرد!!!
مگر ما مطمئن نیستیم که قدرت خداوند مافوق بنده ها است پس با توکل به او الویت انتخابت رابراساس وجدان و تفکرت بگذار نه تعصب ونیت های واهی و براساس ان به هر کسی که در این قالب می نشیند رای بده، یا دمان باشد که مردم نمیتواند مثل جوامع بد عمل نماید ومثل جوامع خوب نتیجه بگیرد ودرواقع سرنوشت خود و فرزندانشان را خودشان خواهند ساخت.
برای اینکه میدانم شاید از این نوشته سو استفاده هایی بشودوبرخی از هواداران سعی نمایند ان را به هزار دلیل به کاندیدای مورد نظرشان وصل نمایند مجددا بیان می کنم با اینکه میدانم شاید در بیدار کردن وجدان افراد کمی از جامعه موثر باشد مینویسم تا فردای قیامت بر این امر صحه بگذارم که من مامور به وظیفه بوده ام نه مامور به نتیجه وتلاشم رابرای آن انجام داده ام واگرنه این نوشته مربوط به حمایت یا عدم حمایت از هیچ کاندیدای محترمی در هیچ نقطه ازمنطقه،استان وحتی کشور عزیزمان نیست و جامعه هدف من فقط خود خودشما هستید با کمکی که از وجدانتان خواهم گرفت.
Share/Save/Bookmark