داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
ادامه روند عزل مدیران ناکارآمد در زابل
کد مطلب: ۶۷۰۷۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
معاونین و مسئول حراست فرماندار ویژه شهرستان زابل به صورت همزمان از 17 اداره و دستگاه اجرایی این شهرستان بازدید سرزده بعمل آوردند.
ادامه روند عزل مدیران ناکارآمد در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین تغییرات بزرگ در فرمانداری زابل پس از انتصاب فرماندار جدید، عزل مدیران کم کار و بی انگیزه است که در دستور گنجی فرماندار شهرستان زابل قرار گرفته است.
وی در پی بازدید های سر زده از ادارات ، و انجام نظرسنجی از مراجعه کنندگان در ادارات روند خدمت گذاری مسئولین را ارزیابی و در نهایت بر ماندگاری آنها تصمیم می گیرد.
این روند باعث شده است تا روند پاسخگویی برخی از مدیران که سال هاست از تکریم ارباب رجوع به دور بوده اند به این قانون احترام بگذارند.
در ادامه این بازدید ها که حسب دستور گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل و به صورت همزمان راس ساعت ۶ صبح امروز دوشنبه ، در راستای ارزیابی مدیران و آگاهی از نحوه خدمت رسانی به مردم و نظارت بر اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص تغییر ساعت کار ادارات در فصل گرما ۱۷ اداره در این شهرستان مورد بازدید قرار گرفتند.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: از جمله اهداف بازدیدهای سرزده در کنار ارزیابی مدیران و اطلاع میدانی از نحوه تکریم مردم ، تغییر مدیران ناکارآمدی است که در گرداب سوء مدیریت غوطه ور و مانع توسعه شهرستان هستند و نتوانسته اند خود را با اهداف نظام و دولت تطبیق دهند.
وی افزود: از آنجاییکه فرآیند تغییر مدیرانی که شایسته خدمت گذاری به مردم نیستند ، در شهرستان زابل آغاز گردیده است ، برای تسریع در اجرای این مهم نیازمند همراهی و همکاری شهروندان مسئولیت پذیری که دل در گرو عمران و توسعه این خطه دارند می باشد.
وی گفت: لذا همشهریان در صورت مشاهده هرگونه اهمال کاری ، کوتاهی و مشکلاتی که مانع تکریم و خدمت گذاری شایسته به مردم در دستگاه های اجرایی شهرستان وجود دارد ، مراتب را از طریق پل های ارتباطی به فرمانداری شهرستان زابل اعلام کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark