داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه شهر علی اکبر:
خروج آمریکا از برجام نشان دهنده دقت رهبری در نامگذاری سال های اخیر دارد
کد مطلب: ۶۴۰۰۴
تاریخ انتشار:جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
امام جمعه شهر علی اکبر گفت:خروج آمریکا از برجام نشان دهنده دقت و بصیرت رهبری در نامگذاری سال های اخیر دارد.
خروج آمریکا از برجام نشان دهنده دقت رهبری در نامگذاری سال های اخیر دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلین مجتبی اشرفیان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر علی اکبر عنوان کرد: خروج آمریکا از برجام نشان داد که منطق رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سالهای اخیر بر محور اقتصاد مقاومتی چقدر دقیق و کارشناسی شده است.

وی افزود: اگر دولت و ملت درست عمل کنند و اقتصاد مقاومتی را باور و از کالای ایرانی حمایت کنند، هیچ نگرانی دربرابر هر نوع تحریم و تهدید در  این جنگ اقتصادی ندارند.

امام جمعه شهر علی اکبر خاطرنشان کرد: یکی از اهداف آمریکا در خروج از برجام، دامن زدن به اختلافات داخلی است تا با تولید اختلاف و بحران در فضای سیاسی داخلی کشورمان ، فتنه و آشوب ایجا  کند و بین مردم و نظام شکاف ایجاد کند.

حجت الاسلام اشرفیان تصریح کرد: باید همه  هوشیار باشند و بدانند که این انسجام و اتحاد ملی رمز پیروزی ما دربرابر سردمداران کاخ سفید بوده و هست و بدانند که مسئولین  ارشد نظام تدابیر لازم را برای مقابله با هر اقدامی اندیشیده اند.

وی تاکید کرد: مطالبه ما از دولتمردان  و قوای سه گانه این است که حال که بد عهدی آمریکا عیان شد اولا با قاطعیت و اقتدار از منافع ملی و عزت ملت ایران دفاع کنید، موضع منطقی و عزتمندانه بگیرید هیچ چیزی برای یک ملت بالاتر از حیثیت آن ملت نیست دور برجام و آمریکا و اروپا را خط بکشند و آن را به زباله دان تاریخ ملعق کنید.

امام جمعه شهر علی اکبر ابراز کرد: مقام معظم رهبری فرمودند ما به اروپایی ها هم خوش بین نیستیم، مواظب باشید دوباره فریب نخورید اروپا تابع محض سیاست آمریکاست  اگرچه با زبان ادعای همراهی برجام و سرزنش آمریکا می کند.

حجت الاسلام اشرفیان اذعان کرد: تنها راه عزت و نجات از جنگ اقتصادی و اقتدار ما تبعیت از ولی فقیه و تکیه بر توان داخلی و توجه به دانشمندان ما و حمایت از کالای ایرانی است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark