داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
سخنان مقام معظم رهبری فصل الخطاب است/ ملت ایران بار دیگر دشمنان انقلاب را ناکام گذاشتند
کد مطلب: ۶۲۷۶۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: با توجه به اینکه بیانات مقام معظم رهبری سرشار از درایت و تدبیر است بنابراین سخن ایشان فصل الخطاب است.
سخنان مقام معظم رهبری فصل الخطاب است/ ملت ایران بار دیگر دشمنان انقلاب را ناکام گذاشتند
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده اما به لطف خداوند و رهبری با بصیرت و درایت مقام معظم رهبری نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست یابد.

وی افزود: ملت ایران بار دیگر با صفوف به هم پیوسته و انسجام مثال زدنی خود مشت محکمی در دهان استکبار جهانی زدند و نشان دادند که از آرمان های انقلاب دست بردار نیستند و اجازه دخالت اجانب را در امور کشور نمی دهند.

امام جمعه اهل سنت هامون بیان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند که مطالبات مردم باید پیگیری شود مسئولان نیز همان گونه که مردم در تمامی عرصه ها پشتیبان انقلاب بودند به فکر مردم باشند و تلاش واقعی و بیشتری برای ایجاد رفاه بیشتر آنان داشته باشند.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: گرانی و بیکاری فشارهای زیادی را بر ملت ایران تحمیل کرده است بنابراین هریک از مسئولان مکلف به رفع این معضل هستند چرا که ملت ایران ثابت کرده که شایسته بهترین هاست.

وی ادامه داد: آمریکا با سوءاستفاده از دشمنی برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس و اعراب منطقه به دنبال سرکیسه کردن کشورهای خاورمیانه است که در این راستا تاکنون پول زیادی را به جیب زده است.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: ملت ایران با تمام توان در مقابل زورگویان و آمریکای جنایتکار می ایستد و با قدرت و درایت تمام نقشه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب کرده اند.

امام جمعه اهل سنت هامون اظهار کرد: دولت آمریکا با حمایت از اغتشاشگران به دنبال براندازی نظام بود اما با هوشیاری مردم ایران بار دیگر ناکام ماند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark