داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
تسویه حساب ستارگان آمریکایی با ترامپ! (عکس)
کد مطلب: ۷۲۱۱۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳
مگان راپینو، ستاره تیم زنان آمریکا از عدم استمرار حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید ابراز خوشحالی کرد.
تسویه حساب ستارگان آمریکایی با ترامپ! (عکس)

به گزارش اوشیدا به نقل از  "ورزش سه"، مگان راپینو، ستاره تیم زنان ایالت متحده در سال های اخیر بارها به دونالد ترامپ تاخته و رابطه خوبی با رئیس جمهور کشور خود نداشته است. در جریان برگزاری رقابت های جام جهانی 2018 بود که راپینو اعلام کرد در صورت قهرمانی در این رقابت ها، حاضر نیست برای ملاقات با ترامپ به کاخ سفید برود و رئیس جمهور آمریکا ترامپ نیز واکنش نشان داده و به طعنه اذعان داشت بهتر است آنها اول قهرمان شوند و بعد به فکر حضور در کاخ سفید باشند.

 

 

البته تیم ملی آمریکا در نهایت موفق شد در فینال هلند را مغلوب کرده و قهرمان جام جهانی لقب گیرد. چندی بعد مگان راپینو در مصاحبه ای تند مدعی شد دونالد ترامپ به دنبال نفرت پراکنی و ایجاد دوقطبی در آمریکا بوده و او تنها به افراد سیاه پوست اهمیت می دهد.

 

فتوشاپ را رایگان در خانه بیاموزید.

حالا که به نظر می رسد انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا قطعی شد و دیگر شاهد حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید نیستیم، مگان راپینو در توئیتر از زنان سیاه پوست کشورش تشکر کرده و این اتفاق را لحظه ای تاریخی و فوق العاده برای همه مردم آمریکا خطاب کرد.

 

همچنین الکس مورگان، دیگر ستاره ایالت متحده نیز از انتخاب جو بایدن و البته کامالا هریس ابراز خوشحالی کرده است.

 

 

لبرون جیمز،  فوق ستاره بسکتبال آمریکا نیز عکس العمل جالبی در توئیتر داشته و تصویری از پرواز جو بایدن پای سبد بسکتبال بالاتر از دونالد ترامپ منتشر کرده است.

 

 

در ادامه واکنش برخی دیگر از چهره های ورزشی این کشور به انتخاب جو بایدن را مشاهده می کنیم؛

 

 

Share/Save/Bookmark