داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
سرپرست دانشگاه آزاد زابل:
اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد زابل به مناطق عملیاتی/ اردوهای راهیان نور فرصتی مغتنم جهت ترویج فرهنگ ایثار
کد مطلب: ۶۳۴۸۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زابل گفت: اردوهای راهیان نور فرصتی ارزشمند جهت ترویج فرهنگ و ایثار به شمار می‌رود.
اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد زابل به مناطق عملیاتی/ اردوهای راهیان نور فرصتی مغتنم جهت ترویج فرهنگ ایثار
محمد عمرانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: به نظور آشنایی بیشتر دانشجویان با دوران دفاع مقدس و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در آن دوران تعداد ۳۷ دانشجو به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد دانشجو با یک دستگاه اتوبوس اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در هجمه بزرگ فرهنگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، دانشجویان افسران خط مقدم این تقابل هستند و در این راستا با تمام توان ایستاده اند.

عمرانی ابراز کرد: دانشجویان اعزامی واحد زابل نماینده چهار هزار دانشجوی واحد زابل در مناطق عملیاتی جنوب کشور هستند و انتظار می رود در برگشت سفیران خوبی از این مناطق برای سایر دانشجویان باشند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بنابراین تمامی دستگاه ها و اقشار مردمی باید در این ستا گام بردارند تا دین خود را نسبت به شهدا و خانواده آنان ادا کنند.

وی عنوان کرد: اردوهای راهیان نور می تواند بیشتر از چندین واحد درسی که به صورت تئوری در دانشگاه تدریس می‌شود افراد را با فرهنگ ایثار و جانفشانی‌های شهدای راه اسلام و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنا کند.

سرپرست دانشگاه آزاد زابل اذعان کرد: از برکت خون پاک و بر زمین ریخته شده شهد امروز در امن ترین کشور منطقه با خیالی آسوده در سنگری به نام دانشگاه خدمت می کنیم.

عمرانی بیان کرد: جایگاه استاد و دانشجویی خود را مدیون شهدا هستیم بنابراین تلاش ها باید در راستای حفظ ارزش های شهدا و آرمان های انقلاب باشد.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark