داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
حمایت کشور های اسلامی در نشست منامه خیانت قرن به مسلمانان جهان است
کد مطلب: ۶۷۲۶۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
مدرس دینی اهل سنت شهرستان هیرمند گفت: کشورهای حوزه خلیج فارس نباید به عادی سازی روابط اسرائیل و فلسطبن دامن بزنند.
حمایت کشور های اسلامی در نشست منامه خیانت قرن به مسلمانان جهان است
مولوی نادر بزی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: کشور های اسلامی نباید در حساس ترین زمان ممکن فلسطین که اولین قبله مسلمانان در آن وجود دارد را رها کنند.
مدرس دینی اهل سنت شهرستان هیرمند افزود: برخی از کشورها که منافع خود را در اسرائیل می بینند با حمایت از آمریکا در صدد عادی سازی روابط فلسطین و اسرائیل هستند که در این بین کشورهایی نظیر عربستان و امارت نیز به جمع آنان پیوسته اند.
وی ادامه داد: عربستان به عنوان یکی از بزرگترین حامیان آمریکا پشت فلسطینی ها را خالی کرده است و به سمت اهداف یهودیان در حرکت است.
مولوی بزی گفت: کشور عربستان بعد از ناکامی در یمن امروز برای برقراری روابط فلسطین و اسرائیل گام برداشته است که بتواند با خیانت به همه مسلمانان جهان ذره ای از درد شکست در یمن را جبران کند.
وی خاطرنشان کرد: اقدام عربستان می تواند خیانت قرن به مسلمانان جهان لقب بگیرد چرا که مردم فلسطین معامله قرن را نمی پذیرند .
مدرس دینی اهل سنت شهرستان هیرمند با بیان اینکه نباید در قبال ظلم جدید رژیم صهیونیست سکوت کرد گفت: هر کشوری که بخواهد روابط فلسطین و اسرائیل را عادی سازی کند دشمن مسلمانان و فلسطینی ها خواهد بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark