داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
تفکر شهدا باید در جامعه نهادینه شود
کد مطلب: ۷۱۶۸۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹
موسی سنچولی گفت: باید شهدا به خصوص شهدای شاخص منطقه سیستان را بهتر بشناسیم و اندیشه آنها را در جامعه نهادینه کنیم.
تفکر شهدا باید در جامعه نهادینه شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل در یادواره شهدای محله رسالت گفت: رزمندگان اسلام بین ۱۵ تا ۳۰ سال سن داشتند و مهمترین عاملی که این افراد با سن کم به جبهه آمدند دعای خیر پدر و مادر آنها بود.

وی افزود: خانواده هایی که ظلم رژیم شاهنشاهی را دیده بودند و نمی خواستند مجدداً کشور به دست بیگانگان بیفتد.

سنچولی بیان کرد: گاهاً یک مادر حتی چهار فرزند خود را روانه جبهه کرده است که همه آنها به شهادت رسیده اند، دست این مادران را به خاطر فداکاری که در حق انقلاب اسلامی کرده اند باید ببوسیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی راحت به دست نیامده است گفت: باید شهدا به خصوص شهدای شاخص منطقه سیستان را بهتر بشناسیم و اندیشه آنها را در جامعه نهادینه کنیم.

سنچولی همچنین ابراز کرد: امروز اندیشه شهید گرانقدری همچون میرحسینی تنها در سیستان و بلوچستان نهادینه نشده است بلکه در کل کشور تفکر او جریان دارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز رویش های انقلاب اسلامی صدها برابر بیشتر از ریزش آن است، عرفان و خداشناسی از مهمترین عواملی است که توانسته است انقلاب را در جهان محبوب کند.

فرماده سپاه شهرستان زابل بیان کرد: امروز همه نیروهای نظامی ایران به مرحله ای رسیده اند که عظمت و هیمنه آمریکا را در جهان برهم می شکنند.

وی بیان کرد: انقلابی که تا دیروز هیچکسی به آن باور نداشت امروز تمام دنیا را به چالش کشیده است و همه قدرت های جهان به آن باور پیدا کرده اند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark