داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۴
 
رئیس اداره راه و شهرسازی زابل
بیش از چهار میلیارد تومان به کمربندی آیت الله سیستانی اختصاص یافته است
کد مطلب: ۶۳۱۲۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
رئیس اداره راه و شهرسازی زابل گفت: به منظور احداث کمربندی آیت الله سیستانی در شهرستان زابل بیش از چهار میلیارد تومان اختصاص یافته است.
بیش از چهار میلیارد تومان به کمربندی آیت الله سیستانی اختصاص یافته است
مهدی میری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: کمربندی زابل در سه قطعه اجرا و ۱۸ کیلومتر آن در دو مرحله در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ توسط کمیسیون تحویل به معاونت وقت راهداری ادارکل راه شهرسازی که هم اکنون معاونت حمل ونقل وجاده ای می باشد داده شد و کلیه تعهدات و مسئولیت نگهداری حفظ حریم راه از راه وشهرسازی سلب وبه معاونت حمل ونقل جاده ای محول شده است.

وی افزود: طرح کمربندی زابل استانی بوده واعتبارات تکمیل وساخت تقاطع ها باید از طریق استان تامین ودر اختیار گذاشته شود که به تناسب تخصیص اعتبار اقدام به عمل خواهد آمد و در این خصوص پیگیری لازم انجام شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی زابل بیان کرد: به جز تقاطع ها، ۱۸ کیلومتر از ۲۳ کیلومتر طول مسیر کمربندی تکمیل و تحویل به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای که متولی حفظ و نگهداری ان نیز می باشد داده شد.

میری اظهار کرد: با تلاش و پیگیری اداره راه و شهرسازی زابل مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در قالب اسناد خزانه به کمربندی تخصیص یافته که اولویت اداره کل به باز پرداخت مطالبات مردم از بابت زمین‌هایی که در مسیر کمربندی تملک شده می باشد و با اطلاع رسانی که به معارضین شده در حال انجام مقدمات پرداخت می باشیم.

گفتنی است؛ کلنگ احداث کمربندی آیت الله سیستانی به منظور کاهش ترافیک موجود در شهر و همچنین استفاده روستاهای اطراف ۱۰ سال قبل به زمین خورده و علیرغم نیاز شدید منطقه همچنان ناتمام و در حالت ورود ممنوع به سر می‌برد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
محمود
۱۳۹۶-۱۱-۲۴ ۰۲:۲۵:۴۶
خب دیگه الان ک بودجه هم اومد ان شاالله ک افتتاح بشه هرچی زودتر چون واقعا نقش مهمی تو ترافیک شهر داره.. پیگیر باشید مدیر محترم سایت ممنون (15751)