داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
121 شهید سهم طایفه صوفی سیستان از شهدای هشت سال دفاع مقدس است
کد مطلب: ۳۹۱۹۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۳
فرمانده سپاه زابل گفت: هدف برگزاری یادواره شهدای طوایف در سیستان، ترویج شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت و تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) بنیانگذار انقلاب و منویات مقام معظم رهبری می باشد .
121 شهید سهم طایفه صوفی سیستان از شهدای هشت سال دفاع مقدس است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: محمد ناظری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل ضمن خیر مقدم به حضور فرمانده سپاه سلمان استان در یادواره شهدای طایفه صوفی گفت: هدف برگزاری یادواره شهدای طوایف در سیستان، ترویج شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت و تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) بنیانگذار انقلاب و منویات مقام معظم رهبری می باشد .

وي با اشاره به اینکه تاکنون شش همایش و یادواره شهدای طوایف سیستان برگزار شده است ،گفت: همگرايي ميان طوايف، ايجاد نشاط و همدلي، همزباني، توسعه ارتباط و تعامل مسئولان با مردم، شناسايي توانمنديها و ظرفيت هاي طوايف از جمله اهداف برگزاری این یادواره ها در سیستان است.

حجت الاسلام برهان باقری مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این همایش گفت: امروز حضور شما در یادواره شهدای طایفه صوفی نشان از این مطلب دارد که راه شهدا پرهرو باد .

وی بیان داشت: گذر زمان موجب نشده که ملت ایران از آرمان گرایی اول انقلاب و از آن اهدافی که شهدای ما در جبهه های حق علیه باطن با تمام وجود دفاع کردند ،قدمی عقب بگذارند بلکه بعد از گذشت سی و اندی سال از شهادت عزیزانمان آمدیم بگوییم شهدا ما در سبک زندگی شما عزیزان را به عنوان الگوی خودمان قرار داده ایم و تا از ارزشهای انقلاب اسلامی ذره ای کوتاه نگردد.

وی به وصیت نامه شهید مدنی اشاره کرد و گفت: باید در گذر انقلاب حواسمان را جمع کنیم و به سمت تجمل گرایی حرکت نکنیم.

حجت الاسلام برهان باقری تصریح کرد: ما انقلاب کردیم که کاخ نشین ها را به زیر بکشیم، شهدای ما هرگز حاضر نیستند که در جامعه ما و در میان مسئولین ما مواردی از این دست را شاهد باشند، بحمدالله در میان مسئولین ما جز اندک قابل ذکر هم نیست و همه اهل رعایتند و اهل توجه هستند.

رضا رضواني دبير همايش و يادواره شهداي طايفه صوفي بيان کرد: اين طايفه در طول هشت سال دفاع مقدس ۱۲۱ شهيد، هزار و ۱۲۵ رزمنده و ۳۱۸ جانباز تقديم نظام و ميهن اسلامي کرده است.

در پايان اين همايش بيانيه اي از سوي طايفه صوفي مبني بر اعلام آمادگي براي دفاع از تماميت ارضي ايران اسلامي و خشم و انزجار از توطئه هاي استکبار در کشور به ويژه استان سيستان و بلوچستان قرائت شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark