داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
جوانان از شهدا الگو و درس بگیرند/ شهداء در عرصه مجاهدت به ما درس ولایت مداری آموختند
کد مطلب: ۶۶۵۵۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲
جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: جوانان با شناخت از شهداء و شرکت در یادواره شهداء آنها را در زندگی خود الگو قرار دهند.
جوانان از شهدا الگو و درس بگیرند/ شهداء در عرصه مجاهدت به ما درس ولایت مداری آموختند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یادواره شهدای شهر علی اکبر با حضور جانشین سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ، خانواده شهدا، و معتمدین منطقه سیستان در شهر علی اکبر شهرستان هامون برگزار شد.
در این مراسم سردار ناظری جانشین سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: امروز آزادی و عظمت ایران مدیون خون شهدا است.
وی افزود: اقتدار و امنیتی که در ایران حکم فرما است ، مرهون خون شهدا است، لذا باید مقام شهدا را ارج نهیم.
ناظری گفت: دشمن در نظر دارد که فرهنگ شهادت را از جوانان ما سلب کند، لذا باید هوشیاری بیشتری بر علیه نقشه های شوم دشمنان این انقلاب داشته باشیم.
وی ادامه داد: شهداء نیازی به برگزاری این گونه مراسمات ندارند، بلکه این ما هستیم که نیاز داریم در محفل شهداء قرار گیریم تا بتوانیم یاد آنهعا را زنده نگه داریم.جانشین سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهدا نظاره گر اعمال ما هستند اظهار داشت: با برگزاری یادواره شهدا نام قهرمانان انقلاب اسلامی زنده نگه خواهد داشته شد.
وی تصریح کرد: جوانان از شهدا الگو و درس بگیرند چرا که شهداء در عرصه مجاهدت به ما درس ولایت مداری دادند و راه رسم زندگی را آموختند.
وی خاطرنشان کرد: جوانان با شناخت از شهداء و شرکت در یادواره شهداء آنها را در زندگی خود الگو قرار دهند چرا که امروز غرب زدگانی وجود دارند که جوانان را به سمت و سوی خود می کشند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark