داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یکی از علمای اهل سنت سیستان عنوان کرد؛
خدمت به مردم افتخاری بزرگ است/آبادانی سیستان و بلوچستان تنها با تفکر بسیجی ممکن خواهد شد
کد مطلب: ۶۴۴۸۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۰
یکی از علمای اهل سنت سیستان گفت: جوانان و نوجوانان شرکت کننده در رزمایش خدمت با ایثار و تلاش بی ادعای خود ثابت کردند که بسیج خدمت به کلت را افتخاری بزرگ برای خود می داند.
خدمت به مردم افتخاری بزرگ است/آبادانی سیستان و بلوچستان تنها با تفکر بسیجی ممکن خواهد شد
مولوی عبدالله گرگیج در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تقدیر از اقدامات سپاه و بسیج در رزمایش بزرگ خدمت، اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) تعبیر زیبایی از این حضور بی ادعا و پرشور سپاه و بسیج داشتند، ایشان به زیبایی فرمودند" اگر سپاه نبود کشور هم نبود " این جمله خود بیانگر اهمیت این ارگان مقدس و انقلابی است.

وی افزود: این تعبیر حضرت امام از سپاه نشان دهنده اوج اهمیت این نهاد مقدس و نقش بی بدیل این سازمان در دفاع از کشور و محرومیت زدایی است.

این عالم اهل سنت سیستان با تاکید بر اینکه اقدام گروه های جهادی در سیستان موجب حل بسیاری از مشکلات شده است، بیان کرد: جهادگران بسیجی زابل در طول سال های اخیر به بهانه های مختلف به یاری مردم نیازمند این منطقه شتافته و به زیبایی گره از مشکلات این عزیزان گشوده اند که این مهم جای تقدیر دارد.

تفکر بسیجی حلال مشکلات کشور
وی ادامه داد: به راستی هیچ کس نمی تواند قدر دان این حضور پرشور و انقلابی برادران و خواهران بسیجیمان در استان سیستان و بلوچستان به خصوص در زابل باشد.

گرگیج با بیان این مطلب که دشمنان از همه گیر شدن فرهنگ بسیجی در ایران هراس دارند، خاطرنشان کرد: وقتی این فرهنگ مردم داری و مردم یاری در میان همه مردم و مسئولین کشور همه گیر شود دیگر هیچ مانعی نمیتواند جلوی شکوفایی ایران اسلامی را بگیرد.

این علمای اهل سنت سیستان گفت: تا وقتی همه مردم و مسئولین با تفکر بسیج وارد میدان نشوند باید شاهد برخی مشکلات باشیم و برای از میان برداشتن این مشکلات باید همه با تکیه بر این فرهنگ اصیل و انقلابی برای خدمت به خلق آماده شوند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه همه مردم باید برای یاری محرومان بسیج شوند، تصریح کرد: به مردم و مسئولین توصیه می کنیم که همچون جوانان و نوجوانان بسیجی حاضر در این رزمایش به دور از هر گونه نام و نشانی به میدان آمده و به ملت شریف ایران خدمت کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :