داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شواری اسلامی:
خدمت به مردم در " سپاه " حد و مرز ندارد/ بسیج برای اهداف انقلاب اسلامی در برابر مشکلات سینه سپر کرده است
کد مطلب: ۶۹۷۲۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸
حبیب الله دهمرده گفت: فعالیت های مستمر سپاه و بسیج در طول انقلاب باعث شده است تا بسیاری از موانع از سر راه پیشرفت انقلاب اسلامی برداشته شود و این انقلاب الهی در مسیر درست قرار گیرد.
خدمت به مردم در " سپاه " حد و مرز ندارد/ بسیج برای اهداف انقلاب اسلامی در برابر مشکلات سینه سپر کرده است
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در جامعه امروز هر کس از روی اخلاص برای خدا فعالیتی را انجام دهد کلمه بسیجی را برای او به کار می برند.

وی افزود: فعالیت های مستمر سپاه و بسیج در طول انقلاب باعث شده است تا بسیاری از موانع از سر راه پیشرفت انقلاب اسلامی برداشته شود و این انقلاب الهی در مسیر درست قرار گیرد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیج همواره در همه ابعاد برای خدمات رسانی به مردم حضور دارد ، چرا که فلسفه وجود آنها خدمت به مردم و کسب رضایت خداوند است.

وی افزود: خدمت به مردم در سپاه حد و مرز ندارد ، سپاه و بسیج کلید حل همه مشکلات در جامعه هستند که این امر را در طول سال های انقلاب بارها به اثبات رسانده اند.

دهمرده با بیان اینکه هدف فعالیت بسیج برای خدمت رسانی به مردم به جهت رضای خدا است گفت: هر کجا فعالیت مقتدرانه و شجاعانه در جامعه دیده شود ، نام سپاه و بسیج در آن می درخشد.

نماینده مردم سیستان در ادامه به فعالیت های جهادی سپاه در هنگام بروز حوادث اشاره کرد و گفت: مشکلات هر چه بزرگتر باشد سپاه با قدرت بیشتری وارد میدان می شود ، در روزهای پایانی سال گذشته سیلاب گسترده ای جنوب استان را در برگرفت که بسیجیان جان بر کف سپاه پاسداران برای مقابله با آن وارد میدان شدند و شجاعانه این بحران را مدیریت کردند.

وی خاطرنشان کرد: حضور شبانه روزی نیروهای سپاه در میدان مبارزه با کرونا نیز نشان داد که رضای خدا و خدمت به مردم مهمترین هدف این نیروهای انقلابی است.

دهمرده همچنین گفت: اکثر بسیجیان بی نام و نشان هستند ، لباس خاصی بر تن نمی کنند اما در هنگام بروز حادثه بالاترین خدمت را به مردم ارائه می دهند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: سپاه بزرگترین افتخار انقلاب اسلامی ایران است که روز به روز در حال گسترش و بزرگ تر شدن است.

دهمرده گفت: آثار حضور بسیج امروز در همه نقاط کشور دیده می شود ، کهع این بیانگر خدمت بی منت به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی نمونه کاملی از یک فرد بسیجی است که تمام طول عمر خود را برای خدمت به مردم صرف کرد ، امروز جوانان به صورت ذاتی این شهید را سر لوحه قرار داده اند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark