داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تجمع ضد آمریکایی مردم سیستان در زابل
کد مطلب: ۶۸۸۲۰
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
مردم دارالولایه سیستان در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل تجمع کردند.
تجمع ضد آمریکایی مردم سیستان در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دست استکبار جهانی و آمریکای جهان خوار مردم ولایت مدار منطقه سیستان با تجمع در صحن مصلی المهدی (ع) این شهرستان خشم خود را نسبت به استکبار جهانی نشان دادند.
مردم این شهرستان ضمن عزاداری برای سردار رشید اسلام شعار مرگ بر آمریکا سر دادند و با در دست داشتن دست نوشته هایی خواستار انتقام سخت از عاملان این جنایت شدند.
سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در این اجتماع عظیم گفت: شهادت حاج قاسم و همچنین جمعی از سرداران رشید اسلام را به همه مردم انقلابی و آزاده جهان تسلیت عرض می کنم.
وی افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی برای صدور انقلاب اسلامی ایران جانفشانی های بسیاری انجام داده است که بالاخره به آرزوی دیرینه خود رسید و به جمع هم رزمان خود پیوست.
سنچولی بیان داشت: اگر استکبار جهانی دست های مبارک قاسم را امروز قطع کرد برای اولین بار در طول تاریخ نیست بلکه در حادثه کربلا نیز دشمن دستان مبارک عباس را قطع کرده است.
فرمانده سپاه زابل بیان داشت: تمام آزادی خواهان جهان از امروز باید بدانند که خون پاک سردار سلیمانی شکوفا و شکوفاتر خواهد شد.
وی ادامه داد: دشمن باید بداند که جواب این جنایت بزرگ نابودی اسرائیل خواهد بود .


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark