داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
چند شب خیابان‌خوابی در سرمای زمستان برای خرید آدیداس! +فیلم
کد مطلب: ۶۲۸۸۰
تاریخ انتشار:شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
ظاهرا پس از صف های طولانی برای محصولات اپل و سامسونگ و ... اکنون کار به انتظار چندروزه در سرمای زمستان برای یک جفت کفش آدیدآس رسیده است.
چند شب خیابان‌خوابی در سرمای زمستان برای خرید آدیداس! +فیلم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: صف کشیدن برای محصولات اپل و سامسونگ و غیره ظاهرا از مد افتاده و حالا نوبت خوابیدن زیر برف و باران زمستانی برای خرید یک جفت کفش آدیداس رسیده است.

یک فروشگاه در برلین اقدام به فروش کفش هایی با این برند مشهور کرده که فقط 500 عدد از آنها ساخته شده است، تمامی نمونه‌های آن در لحظات اولیه در چشم بر هم زدنی توسط به قول معروف کفش بازها یا عشق کفش های حرفه ای خریداری شد.

از پس این همه هیاهو برای خرید این کفش 180 یورویی که بگذریم باید دید که چه چیزی آن را از دیگر کفش‌ها متمایز کرده و این جنجال را به راه انداخته است.

پاسخ این سوال در مقاومت عجیب این کفش در برابر سرمای برلین  بلیت رایگان یکساله برای استفاده از وسایل نقلیه و شماره حک شده روی آن نهفته است. این شماره نشان می دهد که از این کفش به تعداد معدودی ساخته شده و به نوعی لاکچری و خاص است.

چند شب خوابیدن زیر برف و باران تنها برای یک کفش آدیداس! +فیلم

نکته جالب دیگری درباره این کفش ها وجود دارد که به رنگ آن مربوط می شود، اینکه رنگ بندی کفش ها مطابق با رنگ های شرکت حمل و نقل برلین  است.

در پایان نیز به این موضوع اشاره می کنیم که با وجود قیمت 180 یورویی این کفش، قیمتش در فروشگاه" ebay" به 600 یورو نیز رسید.

 
 
00:00 01:08
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark