داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
استقلال آزادی جمهوری اسلامی شعاری که در بهمن 57 تحقق یافت
مدیر مسئول
کد مطلب: ۴۳۸۹۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۲
مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی بار دیگر به ابرقدرت های و زورگویان شرق و غرب ثابت کردند که برای پاسداری از باورها و اعتقادات خود عزمی راسخ به وسعت ایران اسلامی دارند
استقلال آزادی جمهوری اسلامی شعاری که در بهمن 57 تحقق یافت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حماسه ای که در ۲۲بهمن سال ۵۷به ثمر نشست و در میان ناباوری دنیای شرق و غرب حکومت اسلامی را جایگزین حکومت کفر و الحاد گرداند. معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) با رهبری حکیمانه خویش نظام فکری جهان را با انقلابی برخاسته از ایمان ملتی آزاده و ایثارگر برهم زد و بتهای پوشالی را شکست و هیمنه استکبار را در هم کوبید و این محقق نشد مگر با ایمانی راسخ و عزم استوار و روحیه ایثار و شهادت طلبی که باعث پیروزی خون بر شمشیر گردید.
استقلال آزادی جمهوری اسلامی شعاری که باور و اعتقاد مردم را در بر گرفته بود در 22 بهمن 57 سرانجام پس از سالها مبارزه با ظلم و استبداد حکومت پهلوی محقق شد و مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی بار دیگر به ابرقدرت های و زورگویان شرق و غرب ثابت کردند که برای پاسداری از باورها و اعتقادات خود عزمی راسخ به وسعت ایران اسلامی دارند و در هر برهه از زمان در برابر ظلمت و تاریکی مردانه قد علم کرده و دشمن را زبون و خوار کرده اند.
به یقین معنی جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد است، همان مردم سالاری دینی و همان وحدت کلمه است، مگر نه اینکه نماد وحدت همدلی و همزبانی است.
به راستی دهه فجر یادآور تحقق عینی آیه شریفه "و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین " و آیه شریفه "و لینصرنّ الله من ینصره انّ الله لقوی عزیز" است.
و اکنون در دهه چهارم، انقلاب اسلامی سربلند و پیروز به رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (دام عزه) مسیر پیشرفت را طی می کند و با پایداری و مقاومت و همان روحیه عزتمندی در برابر تمام تهدیدها و تحریم ها ایستاده و امید ملتهای تحت سلطه و الگوی ملتهای آزاده است.
دشمنان که با پیگیری مجدانه پروسه نفوذ در صدد استحاله تفکر انقلابی مردم هستند در دوران پسابرجام به نتایج نفوذ حاصل از توافق چشم بسته اند و آن را در اولین مشارکت عمومی تعقیب می نمایند.
بدیهی است با زیر سوال بردن نهادهای انقلابی علی الخصوص شورای نگهبان قانون اساسی و ایراد اتهام به این نهاد مقدس مبنی بر جانب داری از جناح خاص و رد صلاحیت های گسترده جناح های دیگر، به دنبال ایجاد شک و تردید در مردم نسبت به اصل برگزاری سالم انتخابات و در نتیجه کاهش مشارکت می باشند که مهم ترین مصداق مردم سالاری دینی و اصلی ترین نماد حمایت از حاکمیت می باشد.
حضور مردم انقلابی ایران اسلامی در سالروز طلیعه انقلاب، نشانگر لبیک به این آرمان های مقدس بوده و این حضور که کم از جهاد در خطوط مقدم نبرد ندارد، باعث دلگرمی قوای اسلام به مقاومت هر چه بیشتر در جبهه های اعتقادی شده و دشمنان پست و سفاک را مایوس و ناامید می نماید. 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark