داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شاهکاری دیگر از بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل
وقتی تلفن همراه جای عکس رادیولوژی را می گیرد
کد مطلب: ۶۵۵۸۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
یک شهروند سیستانی گفت: در ادامه درمان ، مسئول رادیولوژی به بیمار می گوید از صفحه مانیتور با تلفن همراه عکس بگیرید و به پزشک معالج مراجعه کنید.
وقتی تلفن همراه جای عکس رادیولوژی را می گیرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با توجه به نیاز شمال سیستان و بلوچستان به مراکز درمانی، شهروندان سیستانی همچنان از بزرگترین بیمارستان شهرستان زابل گلایه مندند.
سارانی یکی از شهروندان سیستانی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: بخش رادیولوژی این بیمارستان که یکی از بخش های مهم بیمارستان به شمار می رود، در وضعیت نامناسبی قرار دارد.
وی افزود: پس از انتقال بیمارمان به این بخش متوجه لباسی مربوط بیمارستان شدیم که آغشته به خون است و در کف سالن این بخش از بیمارستان به حال خود رها شده است.
این شهروند سیستانی خاطرنشان کرد: تمامی بیمارانی که به این بخش مراجعه می کنند، باید از کنار این لباس آغشته به خون عبور کنند تا بتوانند به درمان خود بپردازند.
سارانی خاطرنشان کرد:همچنین در ادامه درمان ، مسئول رادیولوژی به بیمار می گوید از صفحه مانیتور با تلفن همراه عکس بگیرید و به پزشک معالج مراجعه کنید.
وی همچنین گفت: اگر یکی از بستگان مسئولین بیمارستان نیز به این شکل دچار مشکل می شد، آیا همین رفتار با او می شد، امید است مسئولین بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل تدبیری در رعایت بهداشت و دیگر مسائل این بیمارستان بیاندیشند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark