داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سارقان مسلح طلا‌فروشی ‌زاهدان دستگیر شدند
کد مطلب: ۶۳۰۵۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۳ سارق مسلح طلا فروشی خیابان طالقانی زاهدان در حال فروش جواهرات سرقتی در شهرستان خاش، دستگیر شدند.
سارقان مسلح طلا‌فروشی ‌زاهدان دستگیر شدند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد طاهری اظهار داشت: این متهمان در حال فروش جواهرات سرقتی در شهرستان خاش بودند که با حضور پلیس و سرعت عمل ماموران شناسایی و در دو عملیات غافلگیرانه در شهرستان خاش و زاهدان دستگیر شدند. 

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلافروشی در خیابان طالقانی زاهدان در تاریخ 96/11/10 و متواری شدن سارقان، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده 2 نفر از این سارقان مسلح را در شهرستان خاش شناسایی و از محل تردد آنها مطلع شدند.

طاهری تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و اعزام ماموران به محل و محاصره کامل و مسدود نمودن مسیرهای فرار در یک عملیات غافلگیرانه 2 نفر سارق را در حالی که قصد فروش جواهرات سرقتی را در یکی از طلافروشی های سطح شهرستان خاش داشتند دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به عملیاتی دیگر در حاشیه شهرستان زاهدان گفـت: در این درگیری مسلحانه یگان‌های عملیاتی پلیس با اشراف اطلاعاتی موفق به دستگیری یک نفر دیگر از سارقان طلافروشی شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو سرقتی سارقان در شهرستان خاش، جواهرات سرقتی کشف شد، خاطرنشان کرد: در تحقیقات فنی بعمل آمده توسط ماموران، متهمان به سرقت مسلحانه طلافروشی خیابان طالقانی زاهدان اعتراف کردند. 

به گفته این مسئول، متهمان پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark