داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۵۴
امتیاز مثبت 
۳۰
 
مردم سیستان مشکلاتتان رابرای ما بنویسید
کد مطلب: ۲۸۷۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۴۶
اوشیدا: مشکلات مردم - زندگی درسیستان خالی از مشکل نیست، اما نکته اینجاست که بسیاری از مردم نمی‌دانند برای حل مشکلاتشان باید به کجا مراجعه کنند یا چگونه با مسئولین تماس بگیرند و حل مشکلشان را پیگیری کنند. اوشیدامی‌توانند و باید پل ارتباطی شما برای پیگیری مشکلاتتان باشند. از این به بعد می‌توانید با مراجعه به این صفحه مشکل خود را برای ما بنویسید تا ما آن را پیگیری کنیم و البته نکات زیر را فراموش نکنید:
مردم سیستان مشکلاتتان رابرای ما بنویسید

1-خواهشمندیم از ارسال مشکلات کلی مانند گرانی و...خودداری کنید زیرا این بخش مسئول انعکاس مشکلات کاملا مشخص، جزئی و عینی است. به خاطر داشته باشید که مشکلتان را خلاصه و واضح بنویسید و از نوشتن استدلال و تحلیل شخصی خودداری کنید.

۲- رسالت اوشیدا پیگیری مطالبات مردم است و تلاش دارد از طریق قدرت رسانه پاسخگویی و تعهد مسئولان را افزایش دهد اما مستحضر باشید که مسئولیت رسانه انعکاس و پیگیری مشکل است و نسبت به حل آن نمی تواند متعهد باشد.

۳- توجه داشته باشید که پایگاه خبری اوشیدا نوشته های حاوی توهین را منتشر و پیگیری نخواهد کرد.

Share/Save/Bookmark
زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۱۰ ۱۴:۵۸:۲۵
ضمن سپاس یکی از مشکلاتی که زنان شهرستان زابل با آن درگیر می باشند نبود یک دکتر زن سونوگرافی می باشد . از انجاییکه برای تشخیص بیشتر بیماریها به سونوگرافی نیاز است زنان ناچار به پزشک سونوگرافی مرد مراجعه می کنند و این امر با عرف اعتقادی ما سازگار نیست.... (2072)
 
محمد
۱۳۹۱-۱۲-۱۱ ۱۸:۱۶:۱۲
باسپاس ازشما پایگاه خبری از هم دردی با مردم سیستان جاده ی روستاهای سه راهی کرکو راپیگیر کنید باتشکر محمد (2128)
 
ارباب ازنیمروز
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۲۱:۱۱:۵۹
جاده ادیمی به زابل خیلی خراب وداغونه مردم فلک زده ازکجابیارندکه ماشینهای خودشان رادرست کننددیگه عمرمفیداین جاده چندساله اقایان مسول مگه ازاین جاده ترددنمیکنندفکری بردارند (5505)
 
ارباب ازنیمروز
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۲۱:۱۱:۵۹
جاده ادیمی به زابل خیلی خراب وداغونه مردم فلک زده ازکجابیارندکه ماشینهای خودشان رادرست کننددیگه عمرمفیداین جاده چندساله اقایان مسول مگه ازاین جاده ترددنمیکنندفکری بردارند (5507)
 
جعغر
۱۳۹۱-۱۲-۱۲ ۰۹:۳۹:۲۱
سلام خسته نباشید بند هروز مطالب سایت شمارابازبینی می کنم واقعاجالب است و چه چیزی درسیستان بدون مشکل است همه چیز مشککل است ازمطلبی که زهرا بیان کرده تا مطالب دیگر آیا مسولی هم هست که درکارش جدی باشد ودرآبادانی سیستان بکوشد نه واقعااعلام کند از امنیت گرفته تا دیگر ادارات>؟؟/ (2153)
 
حسین
۱۳۹۱-۱۲-۱۴ ۱۱:۰۵:۰۳
اگرشمامشکلی راحل می کنید فاضلاب خیابان پاسداران قسمت کوچه ژیانی که هروز بالامی زند ومشکلی برای ماکه دران کوچه زندگی می کنیم به وجود می آوردفقط اداره آب فاضلاب پول هنگفتی جهت فاضلاب می گیرد ولی اساسی عمل نمی کند چهار روز دیگرتابستان می آید (2229)
 
حجت
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۰۸:۳۹:۳۸
واقعا بی مسولیتی دراورژانس زابل اصلا هیچ کس نیست منشی دکتر معلوم نیست کجاست همه مریض ها داخل اتاق معاینه هستند اصلا سردکتر شلوغ هست داروهایی که برای مریض تجویز می کند اصلا بامریضی اش همخانی ندارد واقعا جای تاسف دارد برای علوم پزشکی زابل رسیدگی کنید (2273)
 
زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۱۷ ۱۲:۴۹:۰۵
باسلام امیدوارم به مشکلات رسیدگی شود
مردم سیستان بسیار مردم زود باور هستند چرا دکترا بقیه شهر ها روی مردم سیستان ازمایش میکنند (2318)
 
اشکان
۱۳۹۱-۱۲-۲۰ ۱۰:۳۲:۲۲
تنهامشکل مردم سیستان کمبود آب (2354)
 
اکبر
۱۳۹۱-۱۲-۲۱ ۰۹:۲۸:۵۲
واقعاجای تاسف داردبرای مسولین شهرستان هیرمند همیت جاده زابل به هیرمند درحال خراب شدن است واقعااگر یک روکش آسفالتی بکشند بدنیست بیشترین قسمت که خراب است یکی جای کوره های سپاه وجای روستای رنده (2374)
 
زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۲۸ ۰۶:۱۱:۱۶
چرا بخش مشکلات مردمی از سایت حذف شده امید است این بخش خود دچار مشکل نشده باشد!!! این بخش شاخص ترین عنوان این سایت است... و به نام آن نزدیک تر ...چون کوه استوار در برابر ناملایمات.... (2451)
 
زهرا
۱۳۹۲-۰۲-۰۶ ۱۴:۵۸:۱۲
این روزها در سطح بازار و پارک ها شاهد کودکان و نوجوانانی هستیم که به تکدی گری مشغولند . و اغلب اوقات برای خود و دیگران مشکلاتی را بوجود می آورند. متأسفانه در بین آنان دختران جوان و نوجوانی وجود دارند که بسیار آسیب پذیر هستند و در معرض انواع خطرات قرار دارند. امید است مسئولین مربوطه راه حلی برای این معضل اجتماعی پیدا کنند. (2819)
 
محمودی
۱۳۹۲-۰۲-۰۷ ۲۰:۳۸:۳۸
چرامطالب واخبارشهرزابل کم میباشد به روز نیستید مطالب دیگرشماجالب وبه روز می باشد اخبارشهررابه روزکنید که مادنبال خبرازسایت های مختلف بازدیدنکنیم (2842)
 
۱۳۹۲-۰۲-۲۷ ۱۹:۲۵:۰۸
سلام شنیدم بزودی همایشی تحت عنوان اقوام ایرانی درشهرسوخته بدستورملکزاده باصرف بیش ازیک میلیاردتومن قراره برگزاربشه همه میدانیم که این یک کارتبلیغاتی دولتی است نمیدانم ملکزاده تاکنون کجابوده حالادلسوزسیستان شده غلط کرده.چراامام جمعه هاسکوت کرده اند.چراخانواده شهداساکتند.اقایان اگرراست میگنداین یک میلیارد رابه جوانانی مثل من که بدلیل نداشتن 5 میلیون نمیتوانیم ازدواج کنیم بدند. (3041)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۱۰ ۱۴:۴۹:۴۴
میگم این بخش از سایت شما غیر فعال شده یه اپدیت بکنین با طرح مشکلات تازه!!!!!! (3609)
 
ابی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۰۴ ۱۳:۴۳:۵۰
چهل متری امام خمینی شمالی به فلکه کوزه درشب بسیار تاریک است تیرچراغ برق گذاشتند تانصف خیابان بدون روشنایی دیگر کاری نکردند2ساله همین جوری مونده باسپاس (3887)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۰۵ ۱۴:۳۵:۳۲
باسپاس ازشما اسفالت چهل متری امام خمینی شمالی به فلکه امام رضا(ع) خراب است ودرشب ترسناک است تاریک است (3899)
 
موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۱۰:۲۲:۳۱
مسئولین زابل خواب اصحاب کهف را دارند بیدارکردنشان سخته (4757)
 
۱۳۹۲-۰۸-۱۷ ۰۹:۲۸:۰۸
باسلام لطفا یکی بره اقای شهردار روازخواب بیدارکنه که تمام شهرازهم پاشیده واون هنوز خوابه . (4519)
 
سلطان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۱۰:۱۱:۰۰
سلام .هر موقع وسرهنگ نوری وبندانی از زابل برند امنیت بر قرار میشه اینها در خواب خرگوشیند (4756)
 
برات
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۳ ۰۸:۰۰:۴۷
با نظر سلطان موافقم دادستان راکه به کشتن دادند (4773)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۴ ۰۸:۳۹:۱۱
با سلام.از فرمانده محترم انتظامی سوال داشتم چطورزمانی که زابل وسیع بودورودیهای شهر ایست بازرسی داشت امنیت داشتیم ولی حالا که به 5شهرستان تقسیم شده وحوزه شما کوچکترشده امنیت کمتره .دزدی وسرقتهای مسلحانه بیشتره ودر ضمن شما را به خدا از همه مامورینتون تست اعتیاد بگیریدشایدیک دلیل این باشه ودادگستری هم جوابگوباشه اگر عدالت باید اجرا بشه برای چی دراین موارد کوتاهی میکنیددلیلش چیست.مردم داری .پارتی بازی.حق خوری چی..... (4790)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۵ ۰۷:۴۲:۰۰
سلام .ازاقای استاندار بپرسید تکلیف 1300نفری که بامدرک کارشناسی کمیته امداد ثبت نام کردند وشما به دلایلی ان را روز امتحان لغو کردی چی میشه ایا شما مخالف اشتغال جوانان هستیدچه جوابی دارید خواهشمند است توضیح دهید (4796)
 
مروه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۱۴:۵۰:۱۳
سلام چرا دولت به فکر آب برای کشاورزی مردم نیست در حالی که بیشتر مردم کشاورز هستند . دولت نمیتونه حق آبه سیستان از افغانستان بگیره ؟یا سیستان برای سران مملکت ما مهم نیست که برا آبادانی و رفاه مردمش کاری نمی کنن (4925)
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۱۵ ۱۴:۵۴:۱۷
چرا میراث فرهنگی سیستان بدون آزمون نیرو استخدام کرد پس تکلیف افرادی که پارتی ندارن چیه؟ (4926)
 
سنچولی
۱۳۹۳-۰۱-۱۲ ۲۲:۴۱:۴۴
سلام شما اگر مشکلی را حل می کنید سپاه سه راهی کتمک در شهرستان هیرمند به سمت قرقری آورده آنجا ایست بادرسی زده وسنگ وچوب ریخته یک وضع بدی به جاده داده به نظر من اگر از این نیوچرسی های اداره راه بیاورد بهتر است ما به همان مسئولین گفتیم ولی متاسفانه مشکل حل نشده است حال شما یک مصاحبه با فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان راجع به اینوضع داشته باشید متشکرم (5872)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۱-۱۹ ۲۲:۰۷:۴۷
فکر کنم تمام دنیا بدونن که کارمون از مشکل گذشته فقط میگن چرا اینا قاچاق میکنن ای کاش یه روز جای اونا زندگی کنن (5968)
 
زهرا
United States
۱۳۹۳-۰۱-۲۶ ۰۸:۱۸:۴۰
میگم سطح خیابانهای شهر خیلی ناهموار شده داد ماشین های بیچاره در اومده هاااا

عوض رنگ امیزی در و دیوار شهر یه خورده به فکر خیابونا باشن بد نیست ... (6037)
 
امید
۱۳۹۳-۰۴-۰۳ ۲۲:۲۶:۲۴
سلام-لطفا معتادان وموادفروشان را از سطح شهر جمع کنید. (6968)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۱ ۱۳:۰۱:۳۳
اقای فرماندار از مسکن مهر 4بازدید کنید واحد هایی که تحویل دادندتبدیل به فاضلاب واحد بالایی شده از سقف اتاق چکه میکنه (7028)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۳۰ ۰۸:۱۰:۱۹
اقای فرماندار کارهای خیلی خیلی مهمتر ازاین دارند حکی ... (7280)
 
مریم
United States
۱۳۹۳-۱۰-۱۹ ۱۰:۴۸:۱۰
سلام مشکل من فقط فقر مردم سیستانه امیدوارم یه روزی مردم سیستان از نظر اقتصادی مشکلی نداشته باشن و همه از رفاه نسبی برخوردار باشن (8378)
 
محمدرضا از فراریان
۱۳۹۳-۱۰-۳۰ ۲۰:۰۱:۲۱
با سلام مشکلات مردم سیستان خیلی زیاده بیکاری،فقر،نبود امکانات،کم کاری مسئولین،کم آبی،سوءاستفاده ی مسئولین از بیسوادی مردم،بی کیفیتی نان 1300 تومانی،نظارت نداشتن مسئولین بر بازار،نداشتن مکانهای تفریحی از جمله پارک،بی عدالتی و تبانی مسئولین با همدیگر و از همه مهمتر فراری شدن مردم از زابل به خاطر ... (8427)
 
ملیکا ازخراسان رضوی
۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۲۰:۲۲:۳۲
واقعاً گل گفتی محمد رضا جان فراری امیدوارم مسئولین زابل که سرشان را مثل کبک زیر برف کرده اند بیدار شده و به داد مردم برسند. (8436)
 
معصومه از مشهد
۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۱۹:۴۹:۵۳
با سلام-خطاب به مسئولین سیستان-برای مردم سیستان تلاش کنید که دنیا دار مکافات است خودم نیز یکی از فراریان سیستان هستم که بخاطر کم کاری شما مسئولین خانه ام را رها کردم و به امام رضا پناه آوردم (8434)
 
شیدا از تهران
۱۳۹۳-۱۱-۰۱ ۲۰:۰۶:۳۶
با سلام من یکی از بینندگان سایت شما هستم وقتی مشکلات سیستان را مشاهده کردم واقعاً کم کاری مسئولین ونمایندگان مجلس را عامل اصلی این گرفتاریها میبینم حال سؤال من از مسئولین این است که شما خود و خانواده تان مگر در این شهر زندگی نمی کنید؟چرا؟چرا؟چرا؟واقعاً چرا؟؟؟؟... (8435)
 
حجت
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۱۹:۰۲:۵۴
ضمن تشکر از سایت اوشیدا بابت پیگیری مشکلات ان شالله مسولین از خواب بیدار بشوند . (10293)
 
درغادرغ
۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۲۰:۱۱:۵۰
سلام به دوستان اوشیدا . بی زحمت از آقای دهمرده بپرسید آب دریا کجا شد چطور زود لوله برای زاهدان بخاطر مقام میندازید نمیشد ۴تا لودر ببرید و اطرافدریاچه را سیل بند بزنید تا اآب را باد از بین نمی برد مسولین زابل خوب یاد گرفتن فقط برای بازدید بروند سال دو میلیارد به مردم بدهید تا با بیل و فرغون دریاچه را لایه برداری کنیم وبه صورت قطعه قطعه دریاچه را طی ۵سال پر از آب میشه اما کسی نمی‌خواهد این کار را بکند چرا بخاطر اینکه بعد بودجه برای خشکسالی و برای درست کردن دریاچه خبری نیست متاسفانه همه مردم هم میدانند ولی جرات کسی ندارد چون درندگان مردم را تیکه تیکه میکنند (11590)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۰۳:۰۷:۰۵
آفرین به این با غیرت (12197)
 
محمود
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۰۰:۵۷:۵۳
با سلام امیدوارم اوشیدا رسیدگی کنه خیابون دانشگاه زابل ک یه محل پر رفت و اومد مشکل روشنایی داره بعد بچه های شهرستان مسخرمون میکنن ک این مثلا خیابون دانشگاتونه واقعا که ن فضای سبزی ن هیچی با توجه به این ک کلی مراسم عروسی تو تالارای اونجا برگزار میشه لطفا رسیدگی کنید تو رو خدا (11883)
 
بنیامین
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۰۱:۰۸:۲۶
سلام من هشت سال پیش امتیاز زمینهای شهرداری زابل ی خریدم هنوز واگذار نشده وهیچ جواب درستی نمیدن چکار کنم ممنون (12781)
 
افشین
۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۱۷:۳۱:۵۹
سلام ضمن خسته نباشید خدمتد مسولین شهرستان زابل لطفا به وضعیت آسفالت خیابان پاسداران رسیدگی فرمایید . سپاس گذارم (12955)
 
مهمان
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۲۳:۴۶:۲۳
پس چرا رسیدگی نمیشه روشناییی جاده زابل به بنجار با وجود دانشگاه و چند تالار عروسی روشنایی نداره لطفا رسیدگی (13444)
 
محمود بزی
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۱:۰۲:۳۰
سلام،لطفا در مورد آسفالت کوچه باهنر ۶از شهرداری محترم سوال بفرمایین، باوجود اینکه مبالغی هم بعنوان همیاری برای آسفالت از اهالی دریافت شده ولی متاسفانه بعداز چند ماه هنوز هیچ اقدامی برای زیرساخت و آسفالت کوچه انجام نشده،باتشکر (13655)
 
شاهرودی
۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۰۱:۴۷:۲۶
سلام. مردم غیور سیستان آیا خبر دارید آب از افغانستان به چی مشکلی میاد و به راحتی از طریق صابری دوباره میرود داخل خاک افغانستان .و بادهای ۱۲۰ روزه همین آب کم را هم طی ۴ برج در بستر دریاچه پهن میکند و خشک میشود باز سال بعد عید آب میاد و همین چرخه ادامه دارد . بعد هم مسولین عنوان میکنند افغانستان آب نمیدهد هر سال ۴ برج آب میاد به دشت سیستان مگر کل سال را که افغانستان نمیتواند آب بدهد همین آبی که میاد اگر مدیریت باشد زیاد هست اما کجا هست مسولین دل سوز به بیشتر مسولین موضوع را گفتیم مارا فرستادند دنبال نخود سیاه مردم فکر میکنند مسولین دعا میکنند همین آب کمی که در دریاچه هست زودتر خشک شود و طوفان شدیدتر شود تا بودجه درستی از دولت بگیرند . و بعد معلوم نیست این بودجه کجا هزینه میشود و اگر بخواهند دریاچه را درست کنند راحت میتوانند خداوند بداد سیستان و سیستانی برسد والله دل ما درد دارد که این موضوع را بیان میکنم هر یک از مسولین که فکر میکند این حرفها دروغ هست بیاید ما میرویم دریاچه را نشانشان میدهیم اگر دروغ بود هر بلای که دوست دارد به سر ما بیاورد شرمنده از مردم سیستان که اینطور پیام نوشتم این صحنه ها را که میبینیم دل ما به درد میاد . (14146)
 
غلام
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۱۳:۵۹:۰۵
اقا چیشد جاده بنجار چرا روشناییشو وصل نمیکنن جدول زدن روشنایی لطفا رسیدگی کنید ک مسیر پرددی ممنون (14509)
 
موسی بزی
۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۰۷:۵۷:۰۷
با سلام : بلوار ارتش سال ۱۳۷۱ زمان آمدن آقای هاشمی رفسنجانی شبانه احداث گردید اما بعد از ۲۵ سال هنوز نیمه کاره رها شده مردم این منطقه چه گناهی دارند که باید ۲۵سال گرد وخاک ناشب از بی تدبیری مسولین بی کار را بخورند شما را به خدا فکری بردارید اگر اقدامی نکردید خدا حق مردم را از شما بگیرد (15422)
 
۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۰۸:۰۵:۳۵
با سلام: از شما مسولین کانال اوشیدا خواهش میکنم از وضعیت بلوار ارتش، کوچه ها و معابر آن فیلمبرداری کنید وببینید مردم در چه شرایطی تردد می کنند واقعا برای مسولین شهرداری متاسفیم فقط به هر بهانه ای از مردم پول میگیرند ولی از ارائه خدمت به مردم هیچ خبری نیست (لطفا مستند سازی فرمایید شاید مشکل مردم حل شود) با تشکر (15423)
 
شاهرودی
۱۳۹۶-۱۱-۱۳ ۰۱:۴۹:۴۲
با سلام به دوستان اوشیدا سه ماه آب آمد به دریا متاسفانه برنامه‌ریزی نشد خشک شده ، حالا که همه زمینهای کشاورزی محتاج آب هستند چرا آب را بی فایده به دریاچه باز کردن ده روز دیگر همه آب خشک می‌شود ما این دردها را به چه کسی بگوییم (15668)
 
پودینه از نیمروز
۱۳۹۶-۱۱-۲۴ ۲۳:۱۴:۴۴
سلام دوستان اوشیدا ، میخواهم که از مسولین بپرسم چرا دریاچه هامون را بصورت چاه نیمه درست نمی‌کنند چون هر ساله آب میاد و خشک می‌شود اگر درست شود از آب ونیزار و ماهی و دامداری و کشاورزی ویرایش آب شرب نهبندان هم استفاده می‌شد و کمی از بیکاری در سیستان کم می‌شد با تشکر واقعا خوب میشه آقایان مسولین (15760)
 
سارانی از هامون
۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۰۴:۲۱:۳۰
سلام، از مسولین بپرسید آیا دریاچه‌ی هامون فقط کوه خواجه هست آنهم به اندازه یک زمین فوتبال ، که دریاچه را اگر به بیست قطعه تقسیم کنید یک قطعه هم نمی‌شود و جالب تر از همه این هست که بعد از آبگیری همین زمین فوتبال صدا و سیما از اخبار با چه آب وتابی اعلام می‌کند دریاچه‌ی هامون احیا شد پشت صحنه چه برنامه‌ای هست خدا می‌داند و بعضی از دوستان ومردم با تشکر از خوانندگان محترم سیستانی (15765)
 
شاهرودی
۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۰۱:۳۹:۱۵
سلام . دوباره روز از نو ،روزی از نو ، آب سیل از افغانستان وارد صابری شد چون دریاچه هامون لایه روبی نشده با سه تا باد خشک می‌شود ، هر ساله همینطوری هسته نمایندگان مجلس کجا هستید و چکار انجام می‌دهند کسی نمی‌داند ، حداقل یک دلسوز سیستانی از سپاه کمک بگیرد برای درست کردن دریاچه هاموتشکرن ، با (15851)
 
شاهرودی
۱۳۹۷-۰۱-۲۳ ۰۱:۳۷:۳۶
سلام بر مدیر اوشیدا ، میخواهم از شما سوال کنم چرا از آب دریاچه هامون که چهار سال آمد و توسط بادهای سیستان خشک می‌شود برای بی تدبیری مسئولان گزارشی داخل کانال نمینویسید امسال هم که آب می‌آمد چی میشد دوباره خشک می‌شود وقتی آب بی فایده داخل دریاچه هامون می رفت مسولین کجا بودند که باز هم بخاطر بودجه گرفتن به داد و فریاد شده آمد نه بخاطر مردم بدبخت سیستان که همه زندگی خود را از دست داده‌اند (15996)
 
شاهرودی
۱۳۹۷-۰۴-۰۱ ۰۳:۳۷:۲۸
سلام باد سیستان ، اگر باد سیستانرا تحویل ژاپن بدهید نصف ایران را توسط توربینهای بادی برق می‌دادند و مردم سیستان توسط بادهای سیستان پول دارترین مردم ایران بودنداما افسوس از بی مسولیت ، مسولین (16243)