داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به همت قرارگاه عملیاتی شهید هراتی:
چهار دستگاه تصفیه آب آشامیدنی در روستاهای شمال سیستان و بلوچستان نصب شد
کد مطلب: ۶۱۹۹۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۴
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی گفت: تعداد چهار دستگاه تصفیه آب آشامیدنی در روستاهای محروم شمال سیستان و بلوچستان به همت قرارگاه عملیاتی شهید هراتی نصب و به بهره برداری رسید.
چهار دستگاه تصفیه آب آشامیدنی در روستاهای شمال سیستان و بلوچستان نصب شد
سرهنگ پاسدار پرویز آبسالان در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: به منظور افزایش سطح کیفی آب آشامیدنی و ارتقا رفاه عمومی چهار دستگاه تصفیه آب آشامیدنی در چهار روستای محروم سیستان نصب و به بهره برداری رسید.

وی افزود: متاسفانه آب مورد استفاده این روستاهای محروم تاکنون با بو و طعم ناخوشایندی همراه بود به طوری که مصرف این آب برای مردم این روستاها سخت شده بود.

آبسالان تصریح کرد: تاکنون قطعی آب در این روستاها به شدت گسترده بود اما با راه اندازی دستگاه های تصفیه آب انتظار می رود کمبود آب آشامیدنی در منطقه کاهش چشمگیر داشته باشد.

وی اظهار کرد: با راه اندازی دستگاه های تصفیه آب در این روستاها ۲۰ هزار لیتر آب آشامیدنی در تانکرها ذخیره می شود تا این نقاط هم از آب تصفیه و هم ذخیره آب قابل توجهی برخوردار باشند.

آبسالان بیان کرد: برای راه اندازی هر یک از دستگاه های تصفیه آب مبلغی معادل ۲۵ میلیون تومان صرف شده که در مجموع ۱۰۰ میلیون تومان صرف راه اندازی آن ها شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی تاکید کرد: سپاه پاسداران با تمام توان در جهت رفع نیازهای محرومان تلاش داشته و در این راستا تاکنون موفقیت های چشمگیری در سطح منطقه کسب کرده است.

وی اظهار کرد: محرومیت زدایی و عملی کردن اقتصاد مقاومتی در تمامی منطقه از جمله مهم ترین اعمال انجام شده توسط سپاه پاسداران به شمار می رود به طوری که تاکنون نیاز شمار زیادی از مردم سیستان و بلوچستان توسط سپاه برطرف شده است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark