داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرماندار ویژه زابل در گفتگو با اوشیدا؛
مشکلی درتامین سوخت مورد نیاز مردم تا پایان زمستان نخواهیم داشت/ برخی از شرکت ها اقدام به تعویض سیلندرهای گاز خانگی در زابل می کنند
کد مطلب: ۴۲۸۱۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۱
فرماندار ویژه زابل گفت:تا پایان سال بر اساس اعلام شرکت نفت بر طبق کالابرگ مردم مشکلی در تهیه و تامین سوخت مورد نیاز خود نخواهند داشت.
مشکلی درتامین سوخت مورد نیاز مردم تا پایان زمستان نخواهیم داشت/ برخی از شرکت ها اقدام به تعویض سیلندرهای گاز خانگی در زابل می کنند
هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا از وضعیت نحوه توزیع سوخت در این شهرستان گفت: در بازدیدی که از مخازن سوخت به عمل آمده است الحمدالله مخازن پر و آماده توزیع می باشد و تا پایان سال بر اساس اعلام شرکت نفت بر طبق کالابرگ مردم مشکلی در تهیه و تامین سوخت مورد نیاز خود نخواهند داشت.

فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: با برنامه ریزی مناسبی که جهت در دسترس قرار گرفتن سوخت برای همشهریان اتخاذ شده است ،مشکل سوخت تا پایان فصل زمستان نخواهیم داشت.

ناظری اظهار کرد: ذخیره نفت در شهرستان زابل مفید صورت گرفته است و از این جهت ما نگران سوخت تا پایان فصل زمستان نیستیم.

وی در خصوص وضعیت گازرسانی و سیلندرهای گاز خانگی که بعضا زود خالی می شوند، افزود: گازرسانی در سطح شهر بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، بعضی از شرکت ها جهت رفع مشکل زود خالی شدن سیلندرهای گاز خانگی، تعمیر و تعویض کپسول های گاز را در برنامه خود قرار دادند و بطور کلی موضوع نگران کننده ای در بحث سوخت نداریم.

وی افزود: مسئولان تلاش بی وقفه‌ای را در مسیر خدمات رسانی به مردم انجام داده‌اند و امروز شاهد شکوفایی و رشد کشور هستیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark