داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
توقیف ۴ دستگاه خودروی ترانزیتی حامل سوخت قاچاق در مرز‌های زابل
کد مطلب: ۶۴۲۳۰
تاریخ انتشار:شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱
فرمانده هنگ مرزی زابل از توقیف ۴ دستگاه خودرو و کشف بیش از ۳۳ هزار لیتر فرآورده‌های سوختی قاچاق در مرز‌های زابل خبر داد.
توقیف ۴ دستگاه خودروی ترانزیتی حامل سوخت قاچاق در مرز‌های زابل
سرهنگ رضا علی احمدی فرمانده هنگ مرزی زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت :در راستای مبارزه با قاچاق فرآورده‌های سوختی، مرزداران این فرماندهی طی عملیاتی در پایانه مرزی میلک علیه قاچاقچیان موفق شدند از خروج مقادیر قابل توجهی مواد سوختی قاچاق از کشور جلوگیری کنند.

فرمانده هنگ مرزی زابل در ادامه با اشاره به عزم مرزداران در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی اظهار داشت: مامورین در بازرسی از خودرو‌های ترانزیتی موفق شدند ضمن توقیف ۴ دستگاه خودروی کشنده ترانزیت و دستگیری ۴ نفر قاچاقی تبعه کشور افغانستان که قصد خروج به آنسوی مرز را داشتند مقدار ۲۲ هزار و ۲۶۶ لیتر گازوئیل و ۱۱ هزار و ۱۶ لیتر بنزین، مجموعاً ۳۳ هزار و ۲۸۲ لیتر سوخت قاچاق را کشف نمایند.

وی با بیان ارزش ریالی این محموله قاچاق که بیش از ۶۱۴ میلیون ریال برآورد شده است گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی امسال نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق کالا در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی است و مرزبانی به همین منظور طرح‌های متعددی اجرا کرده که در این راستا کنترل مستمر و متناوب مناطق مرزی به ویژه محور‌های بین المللی بخشی از اقدامات مقابله‌ای مرزبانی با پدیده قاچاق کالا می‌باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark