داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
طرح جدید آمریکا برای تخریب وجهه مقاومت در عراق و لبنان
کد مطلب: ۷۱۳۴۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
تحلیل‌گر لبنانی درباره طرح جدید آمریکا در عراق و لبنان برای تخریب وجهه مقاومت در راستای تامین اهداف خود و صهیونیست‌ها در منطقه هشدار داد.
طرح جدید آمریکا برای تخریب وجهه مقاومت در عراق و لبنان

به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «علی مراد» کارشناس سیاسی لبنانی، می‌گوید که آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش دارند تا از طریق فعالسازی نیروهای خود در جامعه مدنی در دو عرصه عراق و لبنان، وجهه الحشد الشعبی و حزب‌الله را تخریب کنند.

 
وی در گفت‌وگو با پایگاه خبری «المعلومه» تصریح کرد:  این دشمن معتقد است که دور کردن محور مقاومت از قدرت بر قضیه فلسطین نیز اثر می‌گذارد و در روند موفقیت تحمیل معامله قرن سهیم خواهد بود.
 
این تحلیل‌گر در ادامه با اشاره طرح جدید واشنگتن و تل آویو علیه محور مقاومت گفت: آمریکایی‌ها تا زمانی که در جیب‌هایشان برگه‌ای دارند با آنها بازی می‌کنند، انتقال سفارت آمریکا به قدس، به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، به رسمیت شناختن جولان به عنوان بخشی از این رژیم و اعلام عادی‌سازی روابط اماراتی - صهیونیستی نیز در همین راستا است.
 
وی تاکید کرد: ترامپ و نتانیاهو در حال حاضر تلاش دارند تا با تخریب و فعالسازی نیروهای خود در جامعه مدنی در دو عرصه عراق و لبنان، چهره‌های الحشدالشعبی و حزب‌الله را تخریب کنند.
 
انتهای پیام/م
Share/Save/Bookmark