داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان زابل در پی اقدام وقیحانه آمریکا
کد مطلب: ۶۲۳۴۰
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
شورای تبیین مواضع بسبج دانشجویی دانشگاه های شهرستان زابل در پی اقدام وقیحانه آمریکا جهت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس‌شریف اقدام به انتشار بیانیه کرده است.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان زابل در پی اقدام وقیحانه آمریکا
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا سعى مي‌كنند دنياى اسلام را مشغول كنند، امروز همين قضاياى فلسطين در سايه‌ى مشغول شدن دنياى اسلام به مسائل فرعى دارد اتفاق مى‌افتد.

امام خامنه‌ای(حفظه‌الله)

۱۳۸۹/۰۱/۱۷

حماقت رئیس جمهور آمریکا جهت انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس شریف با خشم و انزجار مسلمانان سراسر جهان مواجه شد و سعی و تلاش استکبار برای به فراموشی سپرده شدن مسئله فلسطین به پوچی رسید و دوباره مسلمانان سر این مسئله یکپارچه شده و مسئله فلسطین به صدر دغدغه‌های امت اسلامی بازگشت.

داعش ایجاد شد تا کشور های مسلمان جبهه مقاومت فکرشان از سمت فلسطین دور شود و مشغول باشند اما مدافعین حرم با تقدیم شهدای گرانقدر شر این کفار را از سر کشورهای اسلامی کم کردند و با توکل برخدا تحت فرمان ولی‌امر مسلمین آماده فتح فلسطین و بازگشت آن به آغوش اسلام هستند.

روزی آمریکا و اسرائیل و نو‌چه‌های منطقه‌ای اش بمب بر سر مردم مظلوم یمن می‌ریزند و روزی به داعش جلاد مهمات می رسانند و روزی دیگر درصدد ایجاد فتنه در لبنان می‌شوند، اما مستکبران بدانند اسرائیل ۲۰سال آینده را نخواهد دید این وعده صادق ولی‌امر مسلمین جهان است، با تغییر زمین بازی نخواهید توانست مسلمین آزاده و محور مقاومت اسلامی را از آرمان فلسطین و قدس شریف دور کنید، به حمدالله هرجا توطئه ای برای نجات فرزند نامشروع خود رژیم صهیونیستی درست کردند باعث وحدت و یکپارچگی امت اسلامی شده و وعده صادق امام خامنه‌ای جهت نابودی اسرائیل هر روز نمایان تر می شود.

در مسئله گستاخی اخیر آمریکا و اسرائیل جهت انتقال پایتخت به قدس شریف ، خاموشی برخی دستگاهها اذهان را مکدر کرد، آقایان هنوز خواب گلابی‌های برجام را می‌بینند، ببینید با برجام برخی فریب‌خوردگان در فلسطین چه کردند ، فاعتبروا یا اولی الابصار، تا کی می‌خواهید چشم و گوش تان را ببندید؟! برخی نابخرد کوته فکر زمزمه برجام موشکی و منطقه‌ای به زبان دارند، باید به حال ایشان گریست و قاطعانه اعلام کرد این توهمات و خیال باطل را به زباله‌دان بفرستید تا با برخورد انقلابی ملت مواجه نشدید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان زابل ضمن محکوم کردن اقدام وقیحانه آمریکا جهت انتقال پایتخت رژیم جعلی ومنحوس صهیونیستی به قدس شریف ، خواستار خروش ملت های مسلمان و وحدت انقلابی برای آزادسازی قدس شریف و فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی می باشد.

والسلام علی من التبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان زابل

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark