داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهر کهک:
یاد امام خمینی (ره) در جهان زنده است/آرمان های امام به نسل جوان منتقل شود
کد مطلب: ۷۰۱۷۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
مولوی دوست محمد درواخ گفت: اگر امروز انقلاب اسلامی همانند خورشیدی در جهان می درخشد ثمره پیش بردن اهداف امام راحل به دست رهبر معظم انقلاب است.
یاد امام خمینی (ره) در جهان زنده است/آرمان های امام به نسل جوان منتقل شود
مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: یاد امام خمینی (ره ) همواره در بین ملت مسلمان ایران و همه مسلمانان جهان زنده است.

وی افزود: امام راحل یک نهضت عظیم و جهانی را آغاز کردند که پس از ایشان رهبری عاقل، فهمیم و خوش فکر نهضت او را بر عهده گرفته است .

مولوی درواخ بیان داشت: امام خمینی (ره) با ایمان و باور به نیروی مردمی انقلابی را شکل داد که امروز باعث افتخار جهان اسلام است.

وی تصریح کرد: آرمان های امام و انقلاب چنانچه راهی به دل جوانان باز کند می تواند مسیر درست و روشن را به آنها نشان دهد.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک بیان کرد: اگر امروز انقلاب اسلامی همانند خورشیدی در جهان می درخشد ثمره پیش بردن اهداف امام راحل به دست رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: خصوصیات امام به دلیل مردمی بودن و همچنین استکبار ستیزی باعث شده بود تا محبوبیت بالایی در بین مسلمانان پیدا کنند.

مولی درواخ خاطرنشان کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مردم از آرمان های امام و انقلاب فاصله بگیرند لذا این ما هستیم که می توانیم با اطاعت از ولایت اهداف انقلاب را پیش ببریم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark