داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر بسیج جامعه پزشکی شهرستان زابل‌:
ویزیت رایگان بیش از ۹۰۰نفر در شهرستان زابل توسط بسیج جامعه پزشکی/ ارائه خدمات برای بهبود رفاه و آسایش زندگی جامعه است
کد مطلب: ۷۴۷۳۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹
محمدحسین باراجی از ویزیت رایگان بیش از 900 نفر از شهروندان در شهرستان زابل در هفته بسیج توسط بسیج جامعه پزشکی و گروه های جهادی خبر داد.
ویزیت رایگان بیش از ۹۰۰نفر در شهرستان زابل توسط بسیج جامعه پزشکی/ ارائه خدمات برای بهبود رفاه و آسایش زندگی جامعه است
محمدحسین باراجی مدیر بسیج جامعه پزشکی شهرستان زابل‌ در گفت‌وگو با اوشیدا بیان کرد:به مناسبت هفته بسیج رزمایش اعزام تیم های امدادی به مناطق محروم حاشیه شهر با همکاری شبکه بهداشت و درمان در قالب طرح ویزیت و خدمات رایگان پزشکی در سطح عمومی و تخصصی را به شهروندان عزیز شهری روستایی و مناطق کمتر برخوردار ارائه شده است.

وی افزود: این برنامه در راستای محرومیت زدایی، گسترش فرهنگ همیاری و مساعدت به نیازمندان و خدمات رسانی به مناطق محروم صورت گرفت.

باراجی ادامه داد: از ابتدای هفته بسیج تا پایان این هفته 3 تیم پزشکی در مناطق حاشیه نشین و شهری همچنین اعزام به ندامتگاه شهرستان زابل به صورت روزانه مستقر بوده و روزانه بیش از ۲۰۰ نفر بیمار ویزیت رایگان و خدمات روانشناختی و مشاوره، کنترل فشارخون توسط کانون بسیج جامعه پزشکی برخوردار شدند.

وی تصریح کرد: تیم های اعزامی شامل پزشک عمومی، دندان پزشک،متخصص داخلی، روانشناس و مشاور بوده که به مناسبت هفته بسیج خدمت بی منت به مردم این خطه از کشور ارائه کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: بیش از 900 نفر توسط پزشکان عمومی، و متخصص، 78  توسط دندان پزشکی و بیش از 300 نفر از خدمات کنترل فشارخون، روانشناختی و مشاوره به صورت رایگان ویزیت و بهره مند شدند.

بارانی خاطرنشان کرد: همچنین در حاشیه برنامه هایی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده با همکاری بسیج جامع پزشکی سنجش فشار خون نیز برای شهروندان به ویژه نمازگزاران نماز جمعه انجام شده است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark