داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
زنگنه:‌ برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوییل نداریم
کد مطلب: ۶۸۷۰۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
وزیر نفت با تاکید بر اینکه دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل ندارد، گفت: روند گازرسانی به ۵ شهر در استان سیستان و بلوچستان سرعت می‌گیرد.
بیژن زنگنه در حاشیه امضای تفاهمنامه بین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و بانک ملت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره وضعیت گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان گفت: گازرسانی در سیستان و بلوچستان فعال است، گازرسانی به زابل، خاش، سراوان در حال اجرا است و حتی شبکه گازرسانی داخلی در زاهدان در حال توسعه است.

وی در توضیح بیشتر گفت : پیمانکار خط انتقال گاز ایرانشهر-چابهار-کنارک با مشکل روبه رو و کنار گذاشته شد و پیمانکار جدید برای این خط انتخاب شد و روند احداث ادامه دارد. به طور کلی گازرسانی در تمام جبهه ها و شهرها در سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

وی ادامه داد: اخیرا دستور دادیم تا کارهای عملیات داخل شهرهای زابل و چهار شهر دیگر فعال شود. گازرسانی در سراسر زاهدان در حال انجام است. این استان آخرین استانی است که در حال گازرسانی به آن هستیم.

این مقام مسوول در پاسخ به پرسش درباره برنامه این وزارت خانه برای قیمت گازوییل به استناد مندرجات تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۹ تاکید کرد: دولت برنامه ای برای افزایش قیمت گازوئیل ندارد.

منبع: مهر
Share/Save/Bookmark