داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
گلایه اهالی خیابان امام خمینی شمالی و پیگیری ؛
افت ولتاژ برق بلای جان وسایل برقی اهالی خیابان امام خمینی شمالی/ تمامی شبکه های توزیع اصلاح و بهینه سازی شده اند
کد مطلب: ۶۱۵۹۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
داشتن برق با ولتاژ استاندارد یکی از مهم ترین نیازهای هر فرد و خانواده ای در جامعه به شمار می رود بنابراین نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت.
افت ولتاژ برق بلای جان وسایل برقی اهالی خیابان امام خمینی شمالی/ تمامی شبکه های توزیع اصلاح و بهینه سازی شده اند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ زندگی بشر امروزی به طور کامل با برق گره خورده به طوری که نبود آن حتی برای لحظه ای فرد را کلافه و مشکلات بسیاری را با خود به همراه دارد.

با توجه به اینکه نبود برق استاندارد به شدت بر وسایل برقی تاثیر گذاشته و سبب سوختگی و از بین رفتن آن ها می شود اهالی خیابان امام خمینی شرقی اعتراض خود را به پایگاه خبری اوشیدا اعلام و خواستار پیگیری و رفع آن از سوی اداره برق هستند.

افت ولتاژ برق بلای جان وسایل برقی

یکی از اهالی خیابان امام خمینی شمالی (ده ورقه) به خبرنگار اوشیدا گفت: اهالی امام خمینی ۸۵ تا ۹۳ که شامل تقریبا ۶۰ یا ۷۰ خانوار و ۶ میلان می باشد از ترانس برق میلان مقابل انشعاب می گیرند.

مجید افزود: اهالی منطقه به شدت از لحاظ افت ولتاژ برق رنج می برند چرا که به علت نداشتن ترانس برق تمام لوازم برقی از قبیل کولر، یخچال، پمپ آب و سایر لوازم الکتریکی در هر سال سوخته و از بین می روند.

وی تاکید کرد: خواهشمندیم از مدیریت اداره برق شهرستان زابل جهت نصب ترانس برق برای میلانهای ذکر شده اقدام کند تا بیش از این خسارت بر اهالی منطقه وارد نشود‌.

تمامی شبکه های توزیع اصلاح شده اند

مدیر اداره برق شهرستان زابل عنوان کرد: از انجا که یکی از رسالت های اصلی شرکتهای توزیع برق تامین برق مطمئن و پایدار و استاندارد برای مشترکین می باشد خوشبختانه در خیابان امام خمینی شمالی تمامی شبکه‌های توزیع برق که دارای فرسودگی و قدمت بالایی بودند اعم شبکه فشار ضعیف و متوسط و ترانسفورماتور قبل از پیک تابستان سال جاری اصلاح و بهینه سازی شده است.

خلیل عوض زاده در گقت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز داشت: قبلا تمام خیابان و کوچه های امام خمینی شمالی دارای چهار دستگاه ترانسفورماتور نصب بود که بعد از اجرای پروژه به تعداد ۱۱ دستگاه افزایش پیدا کرد و از برق مطمئن و پایداری برخوردار شدند و برابر بررسی صورت گرفته بعد از اجرای طرح هیچگونه گزارشی مبنی بر وجود مشکل افت ولتاژ به امور برق زابل واصل نشده است.

وی ادامه داد: با این حال این امور اهتمام کامل بر رفع مشکلات مشترکین برق دارد که شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه نقص موضوع را به این مدیریت اعلام یا با سامانه ۱۲۱ که شبانه روزی پاسخگوی مردم است تماس حاصل کنند، که پس از بررسی فنی گزارشات اقدام لازم در اسرع وقت انجام خواهد پذیرفت.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark