داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در دیدار شهردار زابل با دانشجویان مطرح شد:
فرهنگ سازی مهم ترین راهکار رفع مشکلات شهری/ طرح همیار پاکبان در زابل اجرا می شود
کد مطلب: ۶۱۸۶۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
شهردار زابل گفت: مشکلات فعلی شهر زابل با فرهنگ سازی رفع می شود.
فرهنگ سازی مهم ترین راهکار رفع مشکلات شهری/ طرح همیار پاکبان در زابل اجرا می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حمید رضا نوری در دیدار با دانشجویان دانشگاه زابل عنوان کرد: دانشجویان سازندگان آینده سیستان هستند بنابراین همکاری نسل جدید با شهرداری در حل مشکلات شهری شهر زابل می تواند نوید بخش آینده ای بهتر از امروز، باشد .

وی افزود: در حال حاضر بیش از پیش نیاز به فرهنگسازی در جامعه احساس می شود تا بتوان از این طریق معضل پخش زباله ها را حل کرد.

نوری تصریح کرد: فرهنگسازی در جهت رفع مشکلات شهر زابل از راههای مختلف از قبیل مباحث آموزشی، تهیه تیزر، تراکت، نقاشی دیواری و اجرای نمایش و تئاتر امکان پذیر است.

در ادامه دبیر شورای هماهنگی کانون های دانشگاه زابل گفت: دانشجویان زابل در راستای فرهنگسازی در خصوص پاکسازی، جمع آوری و تفکیک زباله با شهرداری اعلام آمادگی می کنند.

کسری زارعی افزود: به منظور فرهنگ سازی در خصوص جمع آوری زباله های درون شهری با تاکید بر روزهای شلوغ از قبیل اربعین از هیئت ها، مسئولین شهر و دانشجویان در جمع آوری زباله ها کمک گرفته شود تا در کنار عزاداری مناسب شهر نیز پاک نگاه داشته شود.

وی با اشاره به طرح همیار پاکبان ادامه داد: در این طرح دانشجویان و مدرسین مجرب به فرهنگ سازی در خصوص شهر پاک در مدارس می پردازند تا غنچه های این شهر باعث زیبایی شهر شوند.

زارعی خاطرنشان کرد: طرح ایستگاه دوچرخه تاثیر به سزایی در فرهنگ سازی در منطقه خواهد داشت بنابراین این طرح تازه نفس باید در سطح شهر و نیز سطح دانشگاه با قوت به مسیر خود ادامه دهد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark