داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
عضویت ۴۰۰ دانشجوی نخبه در باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد ساوه
کد مطلب: ۱۹۱۰۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۶
اوشیدا:معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ساوه از عضویت ۴۰۰ دانشجوی نخبه، ۶۰ عضو فعال و چهار عضو استعداد درخشان در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد دانشگاهی خبر داد.
عضویت ۴۰۰ دانشجوی نخبه در باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد ساوه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: انوش اقدامی اظهار کرد: دانشجویان این واحد دانشگاهی تاکنون جهت ساخت ربات‌های پرنده و مین‌یاب،‌ خودروی الکتریکی (اکسیژن)، هواپیمای بدون سرنشین،‌ دستگاه آسیاب‌چکشی،‌ تشکیل تیم‌های نخبگان و‌ رباتیک،‌ انجام عملیات حرارتی به منظور شرکت در جشنواره‌ها و مسابقات ملی و بین‌المللی اقدام کرده‌اند و نتایج درخشانی برای دانشگاه به ارمغان آورده‌اند.

وی اضافه کرد: با توجه به مساعدت‌ها و حمایت‌های ویژه رئیس واحد ساوه بستر مناسبی برای فعالیت‌های علمی دانشجویان در این دانشگاه مهیا شده است.

وی گفت: فعالیت‌های علمی دانشجویان در قالب ۱۴ انجمن علمی و دفتر باشگاه پژوهشگران جوان انجام می‌شود و تاکنون ۴۰۰ دانشجوی نخبه در باشگاه پژوهشگران جوان ساوه ثبت‌نام کرده‌اند و ۶۰ عضو فعال و چهار عضو استعداد درخشان نیز در این باشگاه فعالیت می‌کنند.

اقدامی اظهار کرد: تاکنون ۲۷ طرح پژوهشی با موضوعات دانشگاهی و علمی توسط اعضای باشگاه ارائه شده که اقدامات لازم جهت اجرایی شدن طرح‌ها انجام شده است.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :